Zainwestuj w Koluszkach!

Gmina Koluszki jest nowoczesną, prężnie rozwijającą się gminą położoną w centrum Polski. Uczyniliśmy wiele, aby na jej terenie inwestorzy czuli się usatysfakcjonowani i znaleźli odpowiednie obszary rozwojowe. Nasze starania zostały docenione między innymi przez firmę Voxel S.A. oraz Nord Farm Sp. z o. o., które zdecydowały się na zlokalizowanie tu swoich placówek.

Poprzez włączenie do Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej odpowiednich terenów Gminy Koluszki, trend na inwestowanie w naszej gminie nie wygasa, gdyż kojarzony jest z miejscem ciągłego dążenia do poprawy jakości, rozwoju, wdrążania innowacyjności oraz podwyższeniem standardu życia.

Kierując się dobrem przyszłości, podejmujemy odpowiednie działania, mające na celu poprawę klimatu sprzyjającego rozwojowi przedsiębiorczości w naszym rejonie. Aby to umożliwić, dokonujemy ciągłych zmian w istniejących oraz planujemy nowe rozwiązania techniczne zapewniające szereg udogodnień pod względem infrastrukturalnym jak i formalnym.

Z uwagi na centralne położenie, Gmina posiada doskonałe miejsca na lokalizację inwestycji. Koluszki oferują potencjalnym inwestorom tereny włączone do Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, Podstrefa Koluszki (20,9581 ha) 19 ha wolnych, a także szereg innych nieruchomości zlokalizowanych w różnych miejscach Gminy.

Gmina Koluszki to :

– idealne miejsce do lokowania kapitału i nowych inwestycji poprzez swoje centralne położenie,
– rejon dążący do rozwoju oraz poprawy standardu życia mieszkańców oraz jego gości,
– węzeł łączący największe miasta w Polsce,
– baza młodych, zdolnych i wykształconych ludzi,
– przestrzeń z dobrymi perspektywami dla osób kreatywnych oraz przedsiębiorczych.

image_pdfimage_print