XXIII Koluszkowski Przegląd Piosenki 2018

6 listopada już po raz dwudziesty trzeci Miejski Ośrodek Kultury w Koluszkach zorganizował Koluszkowski Przegląd Piosenki. Zmagania młodych wokalistów oceniało jury w składzie: przewodnicząca Pani Emilia Kudra, Pani Barbara Twardosz-Droździńska oraz Pani Marzena Zychla. Jury oceniało interpretację tekstu, warunki głosowe, dobór repertuaru i wyraz artystyczny uczestników przeglądu.

W tegorocznym przeglądzie udział wzięło ponad 100 uczestników, którzy prezentowali swoje umiejętności wokalne w 4 kategoriach wiekowych: szkoły podstawowe klasy I – III, szkoły podstawowe klasy IV- VI, szkoła podstawowa klasa VII-VIII i gimnazjum klasa III oraz szkoły ponadgimnazjalne i starsi do 22. roku życia.

Nagrody ufundowane przez Gminę Koluszki i Starostwo Powiatowe w Łodzi zostały wręczone laureatom konkursu przez Jury, Burmistrza Koluszek Pana Waldemara Chałata oraz Starostę Łódzkiego Wschodniego Pana Andrzeja Opalę.

Wyniki XXIII Koluszkowskiego Przeglądu Piosenki 2018 r.

Kategoria I szkoły podstawowe klasy I-III:

I miejsce – Martyna Sujka z Domu Kultury „RELAX” w Łodzi

II miejsce – Marta Gruchała ze Studia Wokalno-Instrumentalnego „Talent” z Jeżowa

III miejsce – Antonina Lewińska z Domu Kultury „RELAX” w Łodzi

Wyróżnienia:

– Lena Marat z Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Słupi

– Marcelina Zając ze Studia Wokalno-Instrumentalnego „Talent” z Jeżowa

– Adrianna Bartoszek z Domu Kultury „RELAX” w Łodzi

Kategoria II szkoły podstawowe klasy IV-VI:

I miejsce – Amelia Jaworowska ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Ozorkowie

II miejsce – Antoni Marzec z Młodzieżowego Domu Kultury w Kutnie

III miejsce  – Magdalena Nowak z  Miejskiego Centrum Kultury w Tomaszowie Maz. Filia

  TKACZ

Wyróżnienia: 

– Martyna Janik z Młodzieżowego Domu Kultury w Aleksandrowie Łódzkim

– Patrycja Szajble ze Szkoły Podstawowej w Gałkowie Dużym

– Justyna Witczak ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Koluszkach

– Martyna Pękala z Miejskiego Centrum Kultury w Tomaszowie Maz. Filia TKACZ

– Weronika Więcek ze Studia Wokalno-Instrumentalnego „Talent” z Jeżowa

Kategoria III szkoły podstawowe klasy VII-VIII oraz gimnazjum klasy III:

I miejsce – Maja Ciesielska ze Studia Wokalno-Instrumentalnego „Talent” z Jeżowa

II miejsce – Joanna Sędkowska ze Studia Wokalno-Instrumentalnego „Talent” z Jeżowa

III miejsce – Lara Hidane z Domu Kultury „RELAX” w Łodzi

Wyróżnienia:

– Karolina Zalewska z Miejskiego Centrum Kultury w Tomaszowie Maz. Filia TKACZ

– Mateusz Warzywoda z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Popowie Głowieńskim

– Amelia Grabowicz ze Studia Wokalno-Instrumentalnego „Talent” z Jeżowa

Kategoria IV szkoły ponadgimnazjalne i starsi do 22. roku życia:

I miejsce – Patrycja Jakubiak z I Liceum Ogólnokształcącego w Łowiczu

II miejsce – Patrycja Kierzkowska ze Studia Wokalno-Instrumentalnego „Talent” z Jeżowa

III miejsce – Edyta Szeligowska ze Studia Wokalno-Instrumentalnego „Talent” z Jeżowa

Wyróżnienia:

Natalia Zaniewska z Domu Kultury „RELAX” w Łodzi

image_pdfimage_print