Wywiady i reportaże TwK- nowa zakładka na www.koluszki.pl

Na stronach internetowych Gminy Koluszki uruchomiliśmy nową , autorską zakładkę „Tygodnia w Koluszkach”, na której będzie można odnaleźć archiwalne i bieżące teksty wywiadów, jakie ukazywały się dotychczas na łamach naszego tygodnika, wraz z publikacją fotograficzną. Wśród nich znajdą się zapisy spotkań i rozmów z ciekawymi osobami, gośćmi naszego miasta: ludźmi kultury, muzyki, filmu, polityki, nauki, gospodarki czy religii. Zachęcamy gorąco do lektury tych rozmów. Poza wywiadami, będzie można zajrzeć do archiwalnych reportaży czy artykułów, wśród których sporą część stanowić będą artykuły poświęcone historii naszego miasta i okolicy. Nie zabraknie też tekstów z innych, ważnych dziedzin naszego życia.

Jak znaleźć nową zakładkę? Należy „otworzyć”  stronę www.koluszki.pl,  a następnie klikać kolejno: Aktualności-Informator-Tydzień w Koluszkach- Wywiady TwK. Można też zrobić to prościej, wpisując link: http://koluszki.pl/tydzien-w-koluszkach-wywiady/.

Na początek nasi czytelnicy będą mogli przypomnieć sobie wywiad, jakiego przed 5 laty udzielił naszej gazecie ówczesny rektor Wyższego Seminarium Duchownego w Łodzi, ks. dr hab. Janusz Lewandowicz, a okazją do tamtej rozmowy było święto Bożego Ciała. Jesteśmy obecnie w przededniu tej uroczystości religijnej, zatem warto ten tekst przypomnieć właśnie teraz.  Kolejny tekst to wywiad z marca tego roku, którego obszerne fragmenty opublikowaliśmy tydzień temu w „Tygodniu w Koluszkach”. Jest to rozmowa z Jolantą Cieślak, psychologiem i studentką Uniwersytetu Medycznego w Warszawie na wydziale Seksuologia Kliniczna. Na stronie internetowej www.koluszki.pl  będzie można przeczytać pełną wersję naszej rozmowy, do czego bardzo zachęcamy.

Z czasem będziemy publikować inne wywiady i artykuły. Zapraszamy do lektury.

image_pdfimage_print