Wyniki XXI Koluszkowskiego Przeglądu Piosenki 2016

25 października już po raz dwudziesty pierwszy Miejski Ośrodek Kultury w Koluszkach zorganizował Koluszkowski Przegląd Piosenki. Zmagania młodych wokalistów oceniało jury pod przewodnictwem Anny Cymmerman, mezzosopranistki z Łodzi, związanej ze scenami polskiej opery i operetki.

Kategoria I  szkoły podstawowe klasy I – III

I miejsce –  Paweł Szymański z Młodzieżowego Domu Kultury w Aleksandrowie Łódzkim

II miejsce – Julia Jaworska ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Koluszkach

III miejsce – Justyna Witczak ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Koluszkach

Wyróżnienie – Martyna Janik z Młodzieżowego Domu Kultury w Aleksandrowie Łódzkim

Wyróżnienie – Zespół Groszki z Młodzieżowego Domu Kultury w Aleksandrowie Łódzkim
Wyróżnienie  – Weronika Wiktorowicz z Miejskiego Domu Kultury w Opocznie

 

Kategoria II szkoły podstawowe klasy IV- VI

I miejsce – Amelia Jaworska ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Ozorkowie

II miejsce – duet Jagoda Tomaszewska i Martyna Chlebda ze Szkoły Podstawowej  nr 2 w Koluszkach

III miejsce – Zuzanna Papis z Młodzieżowego Domu Kultury w Aleksandrowie Łódzkim

Wyróżnienie – Hanna Wawrzonek ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Koluszkach

Wyróżnienie – Oliwia Orzechowska ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Koluszkach

Wyróżnienie – Mateusz Markowski ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Koluszkach

 

Kategoria III gimnazja klasy I – III

I miejsce – Patrycja Jakubiak z Gimnazjum w Domaniewicach

II miejsce – Aleksandra Reczulska z Gimnazjum nr 1 w Koluszkach

III miejsce – Adrianna Banaszczyk z Gimnazjum nr 1 w Koluszkach

Wyróżnienie – Sara Kunka z Gimnazjum w Brzezinach

Wyróżnienie – Zespół Citizens z Gimnazjum w Brzezinach

Wyróżnienie – Maja Białecka z Gimnazjum w Rogowie

Wyróżnienie – Natalia Jaruga z Gimnazjum w Gałkowie Dużym

Wyróżnienie – Krzysztof Wojtysiak z Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Tryb.

Wyróżnienie – Natalia Kowalczyk z Miejskiego Domu Kultury w Opocznie

 

Kategoria IV  szkoły ponadgimnazjalne i starsi 

I miejsce – Marta Łyda z Miejskiego Domu Kultury w Opocznie

II miejsce – Natalia Krawentek z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Czarnocinie

III miejsce – Weronika Koziarska z  I Liceum Ogólnokształcącego w Koluszkach

image_pdfimage_print