Utwardzali drogi gruntowe

Dobiega końca program utwardzania małych dróg w Gminie Koluszki, w tym przede wszystkim na terenach wiejskich. Nową nawierzchnię asfaltową otrzymały już następujące ulice: Północna, Krańcowa, Żeromskiego i Lipowa w Gałkowie Małym, Przyrodnicza w Gałkowie Dużym, Lipowa w Kaletniku, Zagajnikowa w Będzelinie, oraz drogi wewnętrzne w Długiem, Świnach, Jeziorku oraz Wierzchach. W ostatniej z wymienionych miejscowości jedna z dróg połączy nas z miejscowością Wągry w Gminie Rogów. Utwardzone drogi na terenach wiejskich stały się również atrakcyjnym traktem na wypady rowerowe dla mieszkańców Koluszek. Co ważne, wszystkie drogi udało się utwardzić przed nadejściem żniw.

Jeśli chodzi o miasto Koluszki, w ramach powyższego programu utwardzona została ul. Armii Krajowej za przejazdem, a w najbliższym czasie asfalt pojawi się na ul. Ogrodowej i Granicznej.

Niebawem Urząd Miejski będzie wdrażał kolejny etap utwardzania dróg gruntowych na terenie Gminy Koluszki. W większości będzie się on opierał o drogi, które sołectwa zgłosiły w ramach współfinansowania z funduszy sołeckich.

image_pdfimage_print