SONATA Mistrzem!!!

Finał rozgrywek Halowej Ligi Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Koluszek

25 lutego 2018 roku w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Koluszkach rozegrana została ostatnia, XVIII edycja Halowej Ligi Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Koluszek. W rozgrywkach ligowych wzięło udział 12 drużyn.  W zmaganiach ligowych zaprezentowało swoje piłkarskie umiejętności 180 zawodników. W czasie rozgrywek rozegrano 96 meczy i strzelono w sumie 500 bramek.

I miejsce i Puchar Burmistrza Koluszek zdobyła drużyna SONATA. Na miejscu II uplasował się zespół CZERWONE DIABŁY. III miejsce zajęła drużyna START BRZEZINY.

Zawodnicy poza rywalizacją drużynową walczyli również o miano Króla Strzelców oraz Najlepszego Bramkarza Turnieju. Tytuł Króla Strzelców zdobył Piotr Grobelny – zawodnik zwycięskiej drużyny SONATA, który zdobył aż 16 bramek dla swojego zespołu. Najlepszym Bramkarzem turnieju wybrany został RAFAŁ ADAMCZYK reprezentujący drużynę SONATA.