SKAZANI NA SUKCES

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych  Nr 1 w Koluszkach, jak każda szkoła w Polsce, pierwszego  września br. rozpoczął nowy rok szkolny 2016/2017. Szkoła ma powody do dumy, gdyż utworzono trzy klasy pierwsze,  co najważniejsze – klasę objętą patronatem Przedsiębiorstwa Agat S. A., w której kształcić się będzie młodzież w zawodzie technik elektryk. Na uczniów tej klasy czekają w ciągu roku nie tylko sprawdziany, testy, kartkówki, ale również ciekawe zawodowe wycieczki, cenne upominki dla najlepszych uczniów, zajęcia z pracownikami firmy i wiele innych atrakcji, a w przyszłości  bezpłatne kursy SEP i pewna praca w Przedsiębiorstwie Agat S. A. Nic innego, jak tylko się uczyć.

W Technikum Nr 1 naukę rozpoczęli też uczniowie kształcący się w zawodzie technik informatyk i technik pojazdów samochodowych, a w  Zasadniczej Szkole Zawodowej klasa wielozawodowa oraz mechanicy pojazdów samochodowych.  Na nich też czekają pewne profity, jak chociażby bezpłatny kurs prawa jazdy kat. B, atrakcyjne zajęcia na Uniwersytecie Łódzkim oraz cykl unikalnych szkoleń zawodowych organizowanych przez wiodące na rynku firmy.

Z okazji rozpoczynającego się roku szkolnego dyrekcja szkoły życzy wszystkim uczniom, by zdobywanie wiedzy było nie tylko fascynującą przygodą, ale też odnajdowaniem siebie, odkrywaniem własnych talentów i zainteresowań. Nauczycielom natomiast składa życzenia owocnej pracy. Wszystkim „pierwszakom” gratulujemy dobrego wyboru szkoły!

image_pdfimage_print