Pietrzyk trzeci w generalnej klasyfikacji

Zawody City Trail z Nationale-Nederlanden są największym cyklem biegów przełajowych w Polsce, odbywają się  na 5-kilometrowych trasach, w 10 miastach. W Łodzi w sezonie 2016/2017 w Parku 3 Maja przeprowadzonych zostało sześć imprez biegowych, w których łącznie uczestniczyło ponad 2700 osób,  z tego sklasyfikowanych zostało  468 osób, którzy wystartowali przynajmniej w 4 biegach. W klasyfikacji generalnej 5. edycji City Trail zawodnicy LKS Koluszki osiągnęli wspaniałe wyniki: Krzysztof Pietrzyk zajął III miejsce (1. miejsce  w kategorii  M30), Magdalena Pierzchała była czwarta wśród kobiet (2. miejsce w kat. K16), ósme miejsce Monika Glonek Sikora (1.w kat. K30), Michał Wieczorek XII miejsce (3. w kat. M16), Szymon Sobczak  XIII (6.w kat. M20),  Rafał Szczepaniak 111 miejsce (35. w kat. M40),  Antoni Tomczyk 116 miejsce (4. w kat. M60).  Ponadto 270 miejsce zajął Marcin Puszewkiewicz, 299. Błażej Skowroński, 353. Marcin Patecki.

Wśród dzieci w kat. D3 wysokie 4-5 miejsce zajęła 10-letnia  Jagoda Nowakowska, 17- ta  w kat. D-2 dziewcząt była 8 –letnia Zuzanna Frydrych, wśród chłopców 16. miejsce zajął Jan Krzemiński.