Pierwsze i dwa drugie miejsca w 34. Tomaszowskim Biegu im. Bronisława Malinowskiego

Duży sukces odnieśli biegacze LKS Koluszki w Tomaszowie Mazowieckim. W biegu głównym na 10 km wśród 500 startujących zawodników, w klasyfikacji generalnej i wiekowej 20-29 lat drugie miejsce zajął Błażej Skowroński z czasem 33.37, o pół minuty lepszym niż w 33. biegu Malinowskiego . Zwyciężył po raz czwarty zawodnik CKS Budowlani Częstochowa Łukasz Grajcar (32.58 min.)

W kat. wiekowej 30-39 lat pierwsze miejsce z czasem 34.02 zajął Krzysztof Pietrzyk (piąty w generalnej).

Świetnie spisała się w biegu na 3 km w kat. 16-19 lat – 16 letnia Magdalena Pierzchała, zdobywając drugie miejsce.

Wśród chłopców na tym samym dystansie 5. Był Szymon Sobczak, 6. Michał Wieczorek, 10. Michał Wiktorek. Natomiast na tym samym dystansie ale w kategorii do lat 15, całkiem nieźle wypadła czwórka najmłodszych naszych zawodników: Igor Szczepaniak, Edyta Wiktorek, Franciszek Kobus-Puchała i Patrycja Czuj.