Otwarcie dworca Łódź Fabryczna-ŁKA zapewni darmowy powrót

Wszyscy pasażerowie, którzy 11 grudnia na nowy dworzec ŁÓDŹ Fabryczna przyjadą z Koluszek pociągiem ŁKA i odwiedzą Centrum Obsługi Pasażera ŁKA, otrzymają pieczątkę na bilecie, dzięki której w podróż powrotną na tej samej trasie będą mogli udać się bezpłatnie.

Dodatkowo 11 grudnia, czyli w dniu uruchomienia nowego dworca Łódź Fabryczna, przejazd na odcinku Łódź Widzew- Łódź Fabryczna wszystkimi kursującymi danego dnia pociągami ŁKA, będzie odbywał się na podstawie specjalnych, bezpłatnych biletów okolicznościowych.

Centrum Obsługi Pasażera ŁKA zlokalizowane będzie na terenie hali dworcowej w godzinach 10:00- 18:00. O godz. 11:00 nastąpi oficjalne otwarcie COP z udziałem marszałka Witolda Stępnia, prezydent Hanny Zdanowskiej i zarządu ŁKA. Zaplanowano również wiele atrakcji m.in. spotkania z wieloletnimi pracownikami kolei, prezentacje starych zdjęć dworca, konkursy dla najmłodszych. O godz. 12:00 z inicjatywy łódzkiego oddziału Gazety Wyborczej odbędzie się wspólne zdjęcie na nowym dworcu.

image_pdfimage_print