OBWODY GŁOSOWANIA W WYBORACH SAMORZĄDOWYCH

W dniu głosowania lokale wyborcze będą czynne od godz. 7:00 do godz. 21:00.

Numer
obwodu
głosowania
Granice obwodu głosowania Siedziba Obwodowej
Komisji Wyborczej
1 Koluszki ulice: Bema, Budowlanych, Kolejowa, Kościuszki od nr 26 do końca (numery parzyste i nieparzyste), Krótka, Miedziana, Miła, Odlewnicza, Piękna, Srebrna, Stalowa, Warszawska, Wiejska, Zawiła, Złota, Żelazna, Żeliwna Przedszkole Nr 1 w Koluszkach
ul. Budowlanych 4a
2 Koluszki ulice: Cmentarna, Głowackiego, Kilińskiego, Konopnickiej, Kościuszki od nr 1 do nr 25 (numery parzyste i nieparzyste), Krzemieniecka, Krzywa, Ludowa, 11 Listopada parzyste od nr 6 do nr 84, Poprzeczna, Reja, Rynek, Strażacka, Ściegiennego, Targowa, Wołyńska Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Marii Konopnickiej w Koluszkach
ul. Kościuszki 16
3 Koluszki ulice: 11 Listopada od nr 2 do nr 4, 11 Listopada nieparzyste od nr 3 do nr 31A, Generała Sikorskiego Miejska Biblioteka Publiczna
im. W.Strzemińskiego w Koluszkach
ul. 11 Listopada 33
4 Koluszki ulice: 11 Listopada nieparzyste od nr 33 do nr 75, Generała Andersa, Generała Stanisława Maczka, Marszałka Piłsudskiego Ochotnicza Straż Pożarna w Koluszkach
ul. 11 Listopada 39
5 Koluszki ulice: Batalionów Chłopskich, Graniczna, Kraszewskiego, Leśna, Partyzantów, Piastowska, Rataja, Reymonta, Słoneczna, Świętego Stanisława Kostki, Westerplatte, Witosa, Wojska Polskiego, Wyzwolenia Przedszkole Nr 2 w Koluszkach
ul. Reja 5
6 Koluszki ulice: Aleja ZHP, Armii Krajowej, Brzozowa, Jerzego Kukuczki, Wisławy Szymborskiej, Hubala, Ignacego Krasickiego, Łódzka, Plac Obrońców Warszawy, Powstańców Wielkopolskich, Przejazd, Danuty Szaflarskiej, Sosnowa, Spacerowa, Wschodnia, Zwycięstwa Gimnazjum Nr 2 im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego
w Koluszkach
ul. Mickiewicza 8
7 Koluszki ulice: Broniewskiego, Brzezińska od nr 1 do nr 110 (parzyste i nieparzyste), Brzezińska w kierunku Żakowic, Generała Hallera, 3 Maja od ul. Towarowej do ul. Brzezińskiej, Mickiewicza, Ogrodowa, Pomorska, Rolnicza, Słowackiego, Sportowa, Strzemińskiego, Śląska, Teatralna, Towarowa, Wigury, Wileńska, Wincentego Pola, Żeromskiego Miejsko-Gminny Ośrodek
Pomocy Społecznej
ul. Brzezińska 32
(stara siedziba Urzędu Miejskiego)
8 Koluszki ulice: Brzechwy, Brzezińska nieparzyste od nr 111 do nr 123, Brzezińska wszystkie numery od nr 124a do nr 188, Chopina, Generała Dąbrowskiego, Jagiellońska, Kochanowskiego, 8 Marca, Natolińska, Próchnika, Sienkiewicza, Wieniawskiego Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Koluszkach
ul. Zagajnikowa 12
9 Koluszki ulice: Asnyka, Czarneckiego, Gałczyńskiego, Harcerska, Kasprowicza, Kopernika, Krańcowa, Lotnicza, Łąkowa, 3 Maja od ul. Brzezińskiej w kierunku Felicjanowa, Miodowa, Okrzei, Polna, Prusa, Staszica, Traugutta, Tuwima, Wyspiańskiego, Zagajnikowa, Zielona, Żwirki Szkoła Podstawowa Nr 1im. Tadeusza Kościuszki w Koluszkach
ul. Zagajnikowa 12
10 Koluszki ulice: Akacjowa, Baczyńskiego, Jaśminowa, Jodłowa, Kasztanowa, Klonowa, Lipowa, Orzechowa, Rotmistrza Witolda Pileckiego, Świerkowa, Topolowa, Wierzbowa, Zachodnia Gimnazjum Nr 2 im. Prymasa Tysiąclecia
Stefana Kardynała Wyszyńskiego
w Koluszkach
ul. Mickiewicza 8
11 Żakowice ulice: Brzozowa, Bursztynowa, Cicha, Dębowa, Graniczna, Koluszkowska, Krzywa, Kwiatowa, Liliowa, Lipowa, Łączna, Magnoliowa, Norwida, Ogrodnicza, Piotrkowska, Poprzeczna, Rolnicza, Słowackiego, Sosnowa, Spacerowa, Wczasowa, Wierzbowa, Wiśniowa, Wspólna, Wycieczkowa, Zagajnikowa, Zielona Szkoła Podstawowa im. Juliana Tuwima
w Różycy
ul. Piotrkowska 11
12 Różyca, Żakowice ulice: Dworcowa, Kolejowa, Krótka, Szkolna, Willowa, Zakątna Szkoła Podstawowa im. Juliana Tuwima
w Różycy
ul. Piotrkowska 11
13 Przanowice Świetlica w Przanowicach
14 Gałków Duży, Gałkówek Parcela Szkoła Podstawowa w Gałkowie Dużym
ul. Dzieci Polskich 14
15 Gałków Mały Wschód, Gałków Mały Zachód Szkoła Podstawowa w Gałkowie Dużym
ul. Dzieci Polskich 14
16 Borowa I, Borowa II, Zielona Góra Dworek Borowa
Borowa ul. Długa 323
17 Będzelin Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy
w Będzelinie
ul. Szkolna 10
18 Kaletnik Szkoła Podstawowa im. Juliana Tuwima
w Różycy
ul. Piotrkowska 11
19 Nowy Redzeń, Słotwiny PKP Energetyka S.A. w Słotwinach
20 Stary Redzeń Świetlica w Starym Redzeniu
21 Regny Świetlica w Regnach
ul. Główna 22
22  

Długie-Turobowice, Stamirowice-Leosin, Stefanów

Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Długiem
Długie 4
23 Kazimierzów, Świny, Wierzchy Ochotnicza Straż Pożarna w Wierzchach
Wierzchy 53
24 Felicjanów, Jeziorko, Lisowice-Erazmów Świetlica w Felicjanowie
25 Katarzynów-Zygmuntów Świetlica w Katarzynowie
26 Dom Pomocy Społecznej w Lisowicach (odrębny obwód głosowania) Dom Pomocy Społecznej w Lisowicach, Lisowice 13
image_pdfimage_print