O zwycięstwie zadecydował jeden set !

W sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Długiem, LKS Koluszki przy współpracy SP w Długiem i MOK przeprowadził 5. turniej tenisa stołowego rozgrywanego w ramach GP Wiosna 2016. W kwietniowym turnieju uczestniczyło 24 zawodników, w tym pięć kobiet. Wśród chłopców do lat 11 niespodziewanej porażki w spotkaniu z Jakubem Koluszkowskim  doznał prowadzący w GP Miłosz Kotkowski. Dużo też emocji było w najstarszej kategorii wiekowej, gdzie o pierwszym miejscu zadecydował lepszy stosunek setów. U zwycięzcy Antoniego Tomczyk było 14:7, natomiast drugi Krzysztof Susik miał 14:8  Do OPEN zgłosiło się ośmiu zawodników, w finale Jerzy Malinowski pokonał 3:0 Antoniego Tomczyka i ponownie został podwójnym zwycięzcą GP Koluszek.

Wyniki. W kat. dziewcząt do lat 11 Marcelina Gralewska pokonała Agatę Walczewską obie z Koluszek, wśród chłopców I miejsce zajął Jakub Koluszkowski Stefanów, II miejsce Miłosz Kotkowski Koluszki, III miejsce Filip Badełek Rękawiec, IV miejsce  Kamil Wachowicz.

W chłopcach 12-14 lat Dawid Kazimierczak Brzeziny pokonał Dawida Koluszkowskiego Stefanów. W kat. 15-18 lat Adrian Wieczorek Długie wygrał z Bartłomiejem Matusikiem. W kat. mężczyzn 35-54: I miejsce Jerzy Malinowski, II miejsce Władysław Czuj Leosin, III miejsce Bogdan Błaziński Koluszki, IV miejsce Wojciech Klim Brzeziny, V miejsce Grzegorz Matusik. Kat 55+: I miejsce Antoni Tomczyk Koluszki, II miejsce Krzysztof Susik Brzeziny, III miejsce Marek Górecki Koluszki, IV miejsce Błażej Piątkowski Brzeziny, V miejsce Piotr Mróz  Koluszki, VI miejsce Marek Rosiak Koluszki. Dodatkowe punkty do klasyfikacji generalnej  zdobyły: Klaudia Wójcik, Katarzyna Badełek i Agnieszka Szulc.

Tradycyjnie była kawa, herbata, pakiet startowy (napój, baton, upominek) dyplom dla każdego zawodnika, oraz kilka bonów do rozlosowania ufundowanych przez kwiaciarnie Pani Agnieszki Ruta.  Następny turniej „Przy stole z radnym” w dniu 21.04.16 r. zapraszamy