Nowy plac zabaw na nowy rok szkolny


Początek roku szkolnego dla przedszkolaków z Różycy był pełen niespodzianek. Po wakacjach czekały na nie pięknie odnowione sale, nowe  zabawki.  Jednak największą aprobatę dzieci zyskał nowy  plac zabaw, który dla całej społeczności był dużym zaskoczeniem. Otóż podczas ubiegłorocznego Festynu Rodzinnego, wspólnie z rodzicami naszych przedszkolaków, dla których bezinteresowność stanowi prawdziwą radość i daje poczucie spełnienia, zbieraliśmy na doposażenie placu. Wspaniały gest jednego z rodziców pozwolił na zakup okazałego, nowoczesnego palcu zabaw ze ścianką wspinaczkową, zjeżdżalnią, tunelem, kładką, rampą. Zakupiony plac  zastąpił stare urządzenia, które za symboliczną kwotę nabyli rodzice naszych przedszkolaków. Nowe miejsce zabaw umożliwi rozwój sprawności ruchowej, zaspokoi naturalną potrzebę ruchu, służyć będzie rozwojowi wyobraźni i kreatywności. Zabawy ruchowe na powietrzu sprawią większą przyjemność i frajdę. Widząc radość
i uśmiech  podczas zabaw, można jednoznacznie stwierdzić, że niespodzianka  była doskonałym wyborem. Bo czy jest coś piękniejszego niż radość dziecka? Przecież, kiedy  śmieje się dziecko, śmieje się cały świat!

Szczęśliwe dzieci, Dyrektor i kadra Przedszkola w Różycy DZIĘKUJĄ wszystkim , którzy przyczynili się do budowanie kolorowej, przedszkolnej rzeczywistości.