Nagrodzono najlepszych uczniów

W poniedziałek, 25 czerwca 2018 roku w Miejskim Ośrodku Kultury w Koluszkach odbyła się coroczna, uroczysta Gala podsumowująca rok szkolny 2017/2018, z udziałem władz Gminy Koluszki oraz starosty powiatu łódzkiego-wschodniego, Andrzeja Opali oraz rodziców. Burmistrz Koluszek Waldemar Chałat wraz ze swoim zastępcą Krystyną Lewandowską oraz przewodniczącą Rady Miejskiej Anna Szostak wręczył najlepszym uczniom statuetki, a ich rodzicom Listy Gratulacyjne.

LISTA UCZNIÓW, KTÓRYCH UHONOROWANO ZA OSIĄGNIĘCIA W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

 

 

 

 

Szkoła Podstawowa nr 1 Koluszkach

  • Julia Spała – laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z języka polskiego, organizowanego przez Łódzkiego Kuratora Oświaty, finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z matematyki, organizowanego przez Łódzkiego Kuratora Oświaty
  • Jakub Danielewicz – finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z matematyki, organizowanego przez Łódzkiego Kuratora Oświaty
  • Maja Bajer – finalistka Ogólnopolskiego Konkursu Przyrodniczego „Świetlik” pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej i Ośrodka Rozwoju Edukacji, najlepszy uczeń(śr. 5,45). Rodzice: Alina i Mariusz Bajer
  • drużyna Szkoły Podstawowej Nr 1 w Koluszkach, która zajęła IV miejsce w klasyfikacji drużynowej szkół podstawowych 41 edycji Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, w składzie: Wiktoria Garbarska, Natalia Jatczak, Szymon Gniewisz, Jakub Cieślak, Damian Suligorski. Damian zajął także pierwsze miejsce w klasyfikacji indywidualnej turnieju.
  • Natalia Stokwisz-  sportowiec
  • –Oskar Kacperski- sportowiec

 

Gimnazjum nr 1 w  Koluszkach

 

  • Szymon Dziuda – laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki dla gimnazjalistów, organizowanego przez Łódzkiego Kuratora Oświaty, laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Informatyki dla gimnazjalistów, organizowanego przez Łódzkiego Kuratora Oświaty
  • Bartosz Chejchman – laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki dla gimnazjalistów, organizowanego przez Łódzkiego Kuratora Oświaty, laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Informatyki dla gimnazjalistów, organizowanego przez Łódzkiego Kuratora Oświaty
  • Stanisław Frączkowski – laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Informatyki dla gimnazjalistów, organizowanego przez Łódzkiego Kuratora Oświaty
  • Artur Grochal – laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Informatyki  dla gimnazjalistów, organizowanego przez Łódzkiego Kuratora Oświaty
  • Anna Sala – laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki dla gimnazjalistów, organizowanego przez Łódzkiego Kuratora Oświaty
  • Jakub Widuliński – finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki dla gimnazjalistów, organizowanego przez Łódzkiego Kuratora Oświaty, laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego dla gimnazjalistów, organizowanego przez Łódzkiego Kuratora Oświaty
  • Magdalena Ćmiel – laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego dla gimnazjalistów, organizowanego przez Łódzkiego Kuratora Oświaty, finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego  dla gimnazjalistów, organizowanego przez Łódzkiego Kuratora Oświaty, najlepszy uczeń  (śr.  5,53). Rodzice: Joanna i Dariusz Ćmielowie
  • Weronika Jóźwik – laureatka Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Filmie i Mediach, współorganizowanego przez Łódzkiego Kuratora Oświaty
  • Zuzanna Ruta – laureatka Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Filmie i Mediach, współorganizowanego przez Łódzkiego Kuratora Oświaty
  • Patrycja Lewińska – finalistka Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Filmie i Mediach, współorganizowanego przez Łódzkiego Kuratora Oświaty
  • Dagmara Koluszkowska – finalistka Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Filmie i Mediach, współorganizowanego przez Łódzkiego Kuratora Oświaty
  • Oliwia Balcerak – laureatka Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Filmie i Mediach, współorganizowanego przez Łódzkiego Kuratora Oświaty
  • Liwia Olejniczak – laureatka Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Filmie i Mediach, współorganizowanego przez Łódzkiego Kuratora Oświaty
  • Weronika Gutowska – laureatka Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Filmie i Mediach, współorganizowanego przez Łódzkiego Kuratora Oświaty, finalistka IX Edycji Ogólnopolskiego Konkursu o Karole Wojtyle „Papież Słowianin”, organizowanego przez Łódzkiego Kuratora Oświaty, najlepszy uczeń (śr.  5,53). Rodzice: Małgorzata i Andrzej Gutowscy
  • Weronika Jóźwik – finalistka IX Edycji Ogólnopolskiego Konkursu o Karole Wojtyle „Papież Słowianin”, organizowanego przez Łódzkiego Kuratora Oświaty
  • drużyna Gimnazjum Nr 1 w Koluszkach, która brała udział w XXXVII Mistrzostwach Szkół Województwa Łódzkiego w Biegu na Orientację, w składzie: Kamil Grzelak – 1 miejsce w kategorii M16, Julia Golińska – 2 miejsce w kategorii K16, Bartosz Chejchman – 3 miejsce w kategorii M16, Karolina Feja – 2 miejsce w kategorii K14, Natalia Zimnicka – 3 miejsce w kategorii K14.
  • drużynę Gimnazjum Nr 1 w Koluszkach, która zdobyła I miejsce w kraju w klasyfikacji drużynowej gimnazjów 41 edycji Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, w składzie: Dagmara Starosta, Wiktor Stępniewski, Jakub Długosz. Jakub zajął także drugie miejsce w klasyfikacji indywidualnej turnieju.
  • drużyna Gimnazjum Nr 1 w Koluszkach, która zdobyła 8 miejsce w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w Piłce Ręcznej Plażowej chłopców, w składzie: Adrian Borkowski, Miłosz Chmielewski, Franciszek Kowalski, Kacper Lijek, Jakub Lipiński, Bartosz Rzesiewski, Jakub Ziętara, Makary Krawczyk.
  • Druzyna Gimnazjum Nr 1 w Koluszkach, która zdobyła 12 miejsce w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w Piłce Ręcznej Plażowej dziewcząt, w składzie: Julia Banaszkiewicz, Oliwia Klimkiewicz, Agata Kobus, Nikola Rutkowska, Martyna Rządkowska, Julia Tomczak, Malwina Wawrzonek, Kaja Bilska, Aleksandra Soszka, Oliwia Balcerak.
  • Julia Kulińska- sportowiec
  • Dagmara Starosta- sportowiec
  • Daniel Chłądzyński- sportowiec

 

 

 

 

 

 

Szkoła Podstawowa Nr 2 w Koluszkach

 

  • Wiktoria Koziarska – laureatka Konkursu o nagrodę specjalną Łódzkiego Kuratora Oświaty im. Marii Konopnickiej dla uczniów szkół województwa łódzkiego, sportowiec
  • Marceli Jasiński – finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z historii, organizowanego przez Łódzkiego Kuratora Oświaty
  • Kamil Wachowicz – finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z języka angielskiego, organizowanego przez Łódzkiego Kuratora Oświaty, laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z matematyki, organizowanego przez Łódzkiego Kuratora Oświaty, najlepszy uczeń l (śr. 5,6)
  • Julia Gajewska – wicemistrzyni województwa w Orlikowej Lidze Mistrzów
  • Bartosz Płocki – mistrz województwa w Orlikowej Lidze Mistrzów Województwa Łódzkiego 2018
  • Filip Bator- sportowiec

 

  • Gimnazjum Nr 2 w Koluszkach:

 

  • Beata Gałka – finalistka IX Edycji Ogólnopolskiego Konkursu o Karole Wojtyle „Papież Słowianin”, organizowanego przez Łódzkiego Kuratora Oświaty
  • Patrycja Kowalczyk – laureatka Ogólnopolskiego Konkursu literackiego „Być dobrym jak chleb”, organizowanego przez Kieleckiego Kuratora Oświaty.
  • Weronika Wach- najlepszy uczeń  (śr. 5,42)
  • Patrycja Najder- sportowiec
  • Michał Kwiatkowski- sportowiec

 

 

 

  • Szkoła Podstawowa w Będzelinie:

 

  • Wiktoria Łysak- najlepszy uczeń  (śr. 5,36)
  • Natalia Smarz- sportowiec
  • Łukasz Smarz- sportowiec

 

  • Szkoła Podstawowa w Długiem:

 

  • Monika Gawrych- najlepszy uczeń (śr. 5,47)
  • Patrycja Krupińska- sportowiec
  • Damian Depta- sportowiec

 

 

 

 

 

Szkoła Podstawowa w Gałkowie Dużym

 

  • Jakub Żakieta – finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z języka polskiego organizowanego przez Łódzkiego Kuratora Oświaty, najlepszy uczeń (śr. 5,54)
  • Julita Pawłowska- sportowiec

 

  • Kacper Pietrzak- sportowiec

 

Gimnazjum w Gałkowie Dużym

 

  • Robert Rawicki- najlepszy uczeń (śr. 5,33)
  • Sara Ciszek- sportowiec
  • Michał Bankowski- sportowiec

 

Szkoła Podstawowa w Różycy:

  • Szymon Tryt – finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z matematyki, organizowanego przez Łódzkiego Kuratora Oświaty.
  • Zofia Kowalska- najlepszy uczeń  (śr. 5,43)
  • Zuzanna Kerner- sportowiec
  • Adam Śliwiński- sportowiec

 

Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Koluszkach:

 

  • Damian Skuneczny- najlepszy uczeń
  • Patrycja Kobus- sportowiec
  • Krzysztof Król- sportowiec

 

I LO w Koluszkach:

 

  • Maria Szklarek- najlepszy uczeń (śr. 5,33)
  • Maja Szymańska- sportowiec
  • Marcel Hadała- sportowiec

 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Koluszkach

 

  • Dominik Wilk- najlepszy uczeń Technikum (śr. 4,9)
  • Ewelina Chybner- najlepszy uczeń Branżowej Szkoły I Stopnia  (śr. 5,07)
  • Patryk Lenart- sportowiec Technikum
  • Sebastian Janowski- sportowiec Branżowej Szkoły I Stopnia

 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Koluszkach:

 

  • Piotr Rosiak- najlepszy uczeń Technikum Nr 2 w Koluszkach (śr. 5,54)
  • Ewelina Drzewiecka- najlepszy uczeń II LO w Koluszkach (śr. 5,45)
  • Patrycja Grajner- sportowiec
  • Marcel Goldas- sportowiec
image_pdfimage_print