Nadciąga wielki zlot samochodowy

Przypominamy, że już 23 kwietnia na placu przed Urzędem Miejskim w Koluszkach odbędzie się wielka motoryzacyjna impreza, z której środki wpłyną na operację dla mieszkańca naszej gminy Darka Ślusarka.

Impreza przybierze formę zlotu samochodów, aut których nie widać codziennie na drogach. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc parkingowych, na plac w drodze selekcji będą wpuszczane najciekawsze pojazdy, a więc te na których warto „zawiesić oko”. Koszt wjazdu to 10 zł. Zwiedzający na plac będą mogli wejść za drobną opłatą 5 zł. Dzieci wchodzą za darmo. Każdy uczestnik po uiszczeniu opłaty dostaje opaską eventową, na podstawie której będzie wpuszczany na After Party, wieczorną imprezę po zakończeniu zlotu.

Tego dnia na placu przed Urzędem będzie naprawdę wiele się działo. Oprócz grilla, podziwiania przy muzyce klasyków i dopieszczonego tuningu, do dyspozycji publiczności będzie samochodowy cooffe bar, stoiska z kosmetykami do pojazdów, a nawet samochód przerobiony na lodziarnię – ponoć jedyny taki w Polsce. Zaplanowany jest również szereg konkursów, nie tylko na najciekawszy samochód, wnętrze, ale również kierowanych do publiczności. Ozdobą zlotu, a zarazem punktem kulminacyjnym ma być występ Norbiego.

Impreza na placu przed Urzędem rozpocznie się o godz. 12.00 i potrwa do ok. godz. 19.00.

image_pdfimage_print