Magda Pierzchała mistrzynią Polski w biegach górskich w Krynkach!

W Krynkach  podczas Mistrzostw Polski Młodzików, Juniorów Młodszych i Juniorów w biegach górskich na krótkim dystansie, zawodniczka LKS Koluszki Magda Pierzchała pobiegła rewelacyjnie zajmując pierwsze miejsce. Trasa biegu wynosiła 2,5 km i wiodła między skałami w rezerwacie przyrody „Skałki”. Magda, pokonała m.in. dwie reprezentantki Polski: Annę Śleszycką z LKS Zorza Gdynia POM o prawie 20 sekund, i o ponad 1 minutę i 10 sekund  Justynę Wandzel z KS Sprint Bielsko-Biała SMS Szczyrk Śl. Czas naszej biegaczki to 13:59,44 min. Trenowana przez Antoniego Tomczyka biegaczka ma za sobą bardzo udany sezon. W kwietniu w Ustrzykach Dolnych, Magda zdobyła tytuł Mistrzyni Polski Juniorek w biegu anglosaskim. W Słowenii na Mistrzostwach Europy w biegach alpejskich zajęła 31 miejsce wśród juniorek. Świetnie pobiegła również w Mistrzostwach Świata we Włoszech, zajmując 26 miejsce.