Magda dziesiąta, Michał trzynasty w Mistrzostwach Polski juniorów młodszych.

W Ustrzykach Dolnych, Polski Związek Lekkiej Atletyki przy współpracy m.in. Urzędu Miejskiego przeprowadził Mistrzostwa Polski Młodzików, Juniorów Młodszych i Juniorów w Biegach Górskich na Krótkim Dystansie w Stylu Anglosaskim. Trasy biegu dość wymagające liczne podbiegi i ostre zbiegi, z naszych zawodników jako pierwsza na 2,5 km trasę  z przewyższeniem (+150 m.) pobiegła Magda Pierzchała, która czasem 11,48 min. zajęła wysokie 10 miejsce. Wśród chłopców 13 miejsce zdobył Michał Wieczorek, który dystans 4 km (+250m przewyższenia) przebieg w czasie 17,03min.  Trzeba nadmienić iż nasz zawodnik bieg niezwykle ambitnie, prowadząc przez pierwsze dwa kilometry, niestety na trzecim podbiegu osłab i  ostatecznie zajął miejsce w drugiej dziesiątce.

W punktacji generalnej klubów, LKS Koluszki zajął 25 miejsce.