LISTY KANDYDATÓW NA RADNYCH

Na wniosek czytelników publikujemy pełne listy kandydatów na radnych kandydujących do Gminy Koluszki i do Powiatu Łódzkiego Wschodniego. Przypominamy, że aby nasz głos w wyborach do gminy był ważny, wyborca głosuje na określonego – jednego kandydata, stawiając znak X w kratce z lewej strony obok nazwiska tego kandydata. Kandydatów na radnych Gminy Koluszki zgłosiły trzy komitety wyborcze PIS, SLD, i jedyny bezpartyjny komitet wyborczy „Razem dla Gminy” skupiony wokół obecnie urzędującego Burmistrza Waldemara Chałata.

Okręg nr 1

Lista nr – KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „RAZEM DLA GMINY”

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 CHAŁAT Waldemar Ludwik 47 Koluszki
2 LEWANDOWSKA Krystyna Maria 58 Żakowice
3 STEFAŃCZYK Piotr Eugeniusz 56 Koluszki
4 KOŁACZKOWSKI Jan Alojzy 60 Koluszki
5 KUT Adrian Tomasz 22 Koluszki
6 KABAT Danuta 70 Koluszki
7 BORKOWSKI Dariusz Marek 44 Koluszki
8 PRZYGODZKA Ewelina Anna 36 Żakowice
9 CICHACZ Marta Monika 39 Różyca

Lista nr – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 PSYK Franciszek Czesław 73 Koluszki
2 OLEK Ryszard 47 Koluszki
3 STRZEMIŃSKA Jadwiga 78 Koluszki
4 PAWLIK Michał 37 Koluszki
5 CHUSZCZ Marzena Małgorzata 50 Koluszki
6 ALEKSANDROWICZ Andrzej Jakub 60 Kaletnik
7 KRAKOWIAK Karolina Eliza 36 Koluszki
8 BALCERAK Robert Marek 43 Koluszki

Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 JANECZEK Dariusz Sylwester 41 Koluszki
2 SKORZYCKI Mariusz Józef 30 Koluszki
3 WIDULIŃSKI Jan Józef 58 Różyca
4 LESZCZYŃSKA – GAWLAK Maria Elżbieta 73 Koluszki
5 SZADKOWSKI Marcin Jacek 32 Koluszki
6 KACPRZYK – KOZŁOWSKA Magdalena Monika 35 Koluszki
7 JANOWSKA Anna Grażyna 37 Żakowice
8 SIEDLIK Waldemar Tomasz 65 Koluszki
9 DEREDAS Monika 29 Koluszki

Okręg nr 2

Lista nr – KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „RAZEM DLA GMINY”

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 SZOSTAK Anna 55 Koluszki
2 TOMCZYK Antoni Józef 67 Koluszki
3 KOLASIŃSKA Krystyna 67 Koluszki
4 DUDKA Jacek 53 Koluszki
5 MARKOWSKA – KURC Maria Wanda 67 Koluszki
6 ADAMCZYK Lidia Barbara 55 Koluszki
7 LATEK Marcin 19 Koluszki
8 NOWAK Michał 33 Koluszki
9 KMIECIAK Katarzyna Elżbieta 45 Felicjanów

Lista nr – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 MRÓWKA Katarzyna 48 Koluszki
2 ADAMEK Andrzej Czesław 67 Koluszki
3 GOCZAŁ Dariusz 52 Koluszki
4 MROZOWSKA Bożena Jadwiga 57 Koluszki
5 JEZIORSKI Tadeusz 59 Koluszki
6 OWCZAREK Renata Aneta 44 Koluszki
7 SPIESS Mariusz 53 Koluszki

Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 PIASNY Ryszard Andrzej 32 Koluszki
2 KOWALCZYK Halina 54 Koluszki
3 SUDOWSKI Michał Jacek 25 Koluszki
4 ANDRUS Ryszard Adam 55 Koluszki
5 KRAKOWIAK Honorata Aleksandra 36 Koluszki
6 WYLAZŁOWSKI Roman Michał 68 Koluszki
7 KWIATKOWSKI Dariusz Paweł 54 Koluszki
8 ADAMCZYK Elżbieta Janina 64 Koluszki
9 PLISZKIEWICZ Agnieszka Joanna 42 Koluszki

Okręg nr 3

Lista nr – KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „RAZEM DLA GMINY”

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 ŚCIESZKO Wiesław 65 Borowa
2 SUPERA Mirosław 54 Gałków Mały
3 HEJCHMAN Ryszard 59 Felicjanów
4 PYSKLAK Agnieszka 46 Stary Redzeń
5 KŁOSIŃSKI Jarosław Robert 42 Zygmuntów
6 PECYNA Zbigniew 60 Świny
7 URBAN Teresa 68 Gałków Mały
8 WOJCIECHOWSKA Grażyna 58 Będzelin
9 WŁODARCZYK Anna Elżbieta 64 Gałków Duży

Lista nr – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 KUBASIEWICZ Krzysztof 42 Gałków Mały
2 KLIMEK Sławomir Wojciech 49 Będzelin
3 KLIMCZAK Zdzisława Halina 59 Gałków Mały
4 JANOWSKA Magdalena 33 Borowa
5 SIMON Krzysztof Michał 38 Gałków Mały
6 ZIMNICKA Anna 45 Nowy Redzeń

Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 LEWIAK Paweł Krzysztof 53 Gałków Mały
2 LOBA Arkadiusz Paweł 41 Stary Redzeń
3 WIKTOROWSKA Ewa Michalina 61 Gałków Duży
4 DZIEDZIC Leszek 71 Świny
5 STAROŃ Katarzyna 26 Stamirowice
6 ŚCIESZKO Marek 65 Gałków Mały
7 BAJON Mariola Jadwiga 56 Słotwiny
8 SUJKOWSKA Natalia Agnieszka 28 Jeziorko
9 ŁAGODZIŃSKI Lech Jerzy 59 Borowa

Okręg nr 1

Lista nr – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

1

BANDOS Jan

66

Tuszyn

2

POKORSKA Maria

63

Tuszyn

3

PIGŁOWSKI Grzegorz Piotr

52

Żeromin

4

STASINOWSKI Eugeniusz Wincenty

65

Tuszyn

5

TUTEJCZYK Katarzyna Urszula

42

Tuszyn

Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

1

GOLUS Sylwester

53

Tuszyn

2

BEREZIŃSKA Aleksandra Elżbieta

40

Tuszynek Majoracki

3

SKORUPSKI Bogumił Tadeusz

37

Wola Kazubowa

4

KWAŚNIEWSKA Anna Elżbieta

53

Tuszyn

5

BLADOWSKI Romuald Adam

63

Tuszyn

Lista nr – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

1

BUSIAKIEWICZ Grzegorz Zygmunt

66

Tuszyn

2

OLEKSIEWICZ Monika Dorota

41

Mąkoszyn

3

FAŁEK Jadwiga Beata

48

Dylew

4

STAWIANY Adam Tomasz

42

Tuszyn

5

KACPERSKI Czesław Zbigniew

64

Tuszyn

Lista nr – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

1

WALAS Tadeusz Stanisław

64

Kruszów

2

MODZELEWSKA Halina

62

Tuszyn

3

KOTECKA Ewa

39

Tuszyn

4

JANOWSKA-OLASIK Izabela Anna

40

Zofiówka

5

SŁOWIŃSKI Tadeusz

78

Tuszyn

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

1

KRAWCZYK-PODLECKA Barbara Agnieszka

41

Tuszyn

2

KLEPACZ Ryszard

61

Tuszynek Majoracki

3

PAWLAK Marek Władysław

60

Tuszyn

4

PAWLAK Agnieszka Barbara

36

Tuszynek Majoracki

5

KOSMALA Adam Gabriel

41

Tuszyn

 

Okręg nr 2
Listy kandydatów
Lista nr – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 RUTECKI Mariusz 64 Prawda
2 ORYLSKA-MARDOFEL Ewa Anna 28 Posada
3 RAKOWSKI Hieronim Krzysztof 63 Starowa Góra
4 MIKOŁAJCZYK Mariola 54 Gospodarz
5 IGNACZAK Remigiusz Janusz 41 Starowa Góra
6 WIELOGOSZ Anna 59 Starowa Góra

Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 WAPRZKO Edyta Beata 46 Kalino
2 SÓJKA Mirosław Sławomir 50 Brójce
3 ROMAN Dorota 52 Kurowice
4 KRAWIEC Łukasz Przemysław 37 Głuchów
5 REDZYNIA Elżbieta Barbara 61 Rzgów
6 DOMIŃSKI Bolesław Andrzej 60 Bukowiec
7 GÓRECKI Robert Rafał 40 Rzgów

Lista nr – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 GŁADYSZ Ewa Małgorzata 59 Brójce
2 ZABOROWSKA-GORZKIEWICZ Kaludia Czesława 28 Guzew
3 PRUCHNICKI Paweł 53 Bukowiec
4 SABELA Urszula Ewa 50 Giemzówek
5 BARTOSIK Radosław Krzysztof 33 Starowa Góra
6 GABARA Marcin 43 Rzgów
7 NOWAK Paulina Ewa 31 Rzgów

Lista nr – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 STASIAK Marta Katarzyna 33 Starowa Góra
2 SŁOWIK Patryk Kamil 24 Bukowiec
3 LASKOWSKA Katarzyna Anna 44 Wola Rakowa
4 BECHT Marek Andrzej 55 Żeromin
5 MAJER Jolanta Nina 50 Rzgów
6 MACHNICKI Szymon Łukasz 25 Grabina
7 POCZTA Anna Ewa 50 Tuszyn

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 SÓJKA Monika Jadwiga 47 Kurowice
2 BOJANOWSKI Jacek 38 Wardzyn
3 BOGDAN-TURKIEWICZ Aleksandra 29 Kurowice

Okręg nr 3

Lista nr – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 SÓJKA Zofia 62 Andrespol
2 KUC Daniel Wojciech 40 Andrespol
3 TYSZKIEWICZ Anna Maria 38 Wiączyń Dolny
4 MOZER Jolanta Krystyna 45 Stróża
5 GALA Joanna 26 Justynów
6 ŚLISKI Wojciech Jan 64 Justynów
7 STĘPIEŃ Grzegorz Adam 34 Stróża

Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 MIGDALSKI Tomasz Eugeniusz 32 Justynów
2 PIĄTKOWSKA Regina Wacława 54 Janów
3 SUDOMIR KORZENIOWSKA Monika Katarzyna 42 Kalonka
4 JEZIORSKA Angelika Ewa 27 Andrespol
5 OWCZAREK Mirosław Jan 70 Andrespol
6 OTTO Halina Maria 67 Andrespol
7 SUROWIEC Tomasz 36 Justynów

Lista nr – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 BYSTROŃSKI Tomasz Wiesław 65 Nowe Skoszewy
2 KOPCZYŃSKA-ŻENO Małgorzata 57 Stróża
3 BALCERAK Renata 48 Moskwa
4 SZELESZCZYK Leokadia 73 Zielona Góra
5 DOMAGAŁA Jan 67 Wiączyń Dolny
6 ZARĘBSKI Sławomir Marian 48 Kopanka
7 LESIAK Damian Tomasz 25 Nowe Skoszewy

Lista nr – KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „RAZEM DLA GMINY”

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 BIAŁA Agnieszka Regina 59 Wiśniowa Góra
2 WIERZBICKA-GRUDA Halina Eugenia 66 Justynów
3 SIKORSKI Jakub Krzysztof 64 Stare Skoszewy
4 GRAD Bogdan Zbigniew 54 Nowy Bedoń
5 WYSOCKA Beata Katarzyna 37 Andrespol
6 TUREK Sławomir 41 Andrespol

Lista nr – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 POMORSKI Paweł Jakub 30 Natolin
2 STASIAK Małgorzata 55 Starowa Góra
3 KOMOROWSKI Marcin Sebastian 40 Wiśniowa Góra
4 KALICIŃSKI Sebastian 29 Andrespol
5 MALSKA Lucyna 65 Justynów
6 OTOCKA Anna Paulina 30 Andrespol
7 URBAŃSKI Jan Szymon 24 Janówka

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 CIESIELSKA Elżbieta Zofia 66 Andrespol
2 PLUTA Małgorzata Ewa 51 Janówka
3 ŻACZEK Elżbieta 50 Andrespol
4 GARNYS Alina 63 Wiśniowa Góra
5 CZYŻYKOWSKI Jan Antoni 64 Andrespol
6 KIELER Jan Henryk 71 Wiączyń Dolny
7 ZUCHMAŃSKI Zbigniew Tadeusz 34 Bedoń Przykościelny

Okręg nr 4

Lista nr – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 OPALA Andrzej Antoni 70 Gałków Duży
2 GARNYS-JASKÓŁA Mariola 50 Będzelin
3 GONTARZ Bogumiła 58 Nowy Redzeń
4 MRÓZ Piotr Maciej 68 Koluszki
5 OSIOWY Zbigniew Piotr 68 Przanowice
6 ADAMCZEWSKA Paulina Stanisława 26 Regny
7 CHMIELAK Włodzimierz 63 Koluszki

Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 KOTYNIA Mariusz 39 Koluszki
2 SOBIESZEK Jarosław Grzegorz 50 Koluszki
3 SPYCHALSKA Anna 26 Kaletnik
4 WŁODARCZYK Marcin Andrzej 40 Zygmuntów
5 JASTRZĘBSKA Lidia 55 Koluszki
6 CZAPNIK Katarzyna Elżbieta 47 Gałków Mały
7 NOGALSKI Wiktor 63 Koluszki
8 KACZMAREK Piotr Wojciech 45 Koluszki

Lista nr – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 SUWALSKI Michał Jarosław 45 Koluszki
2 WÓJCIAK Włodzimierz 57 Koluszki
3 SAŁATA Jadwiga Urszula 60 Regny
4 FILIPIAK Sławomir 49 Przanowice
5 BIŃKOWSKI Feliks Józef 81 Gałków Mały
6 TRUSZCZYŃSKA Jolanta 57 Koluszki
7 LAUK-KUREK Alicja 47 Zielona Góra
8 ŚWIERCZYŃSKI Lechosław Marek 57 Koluszki

Lista nr – KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „RAZEM DLA GMINY”

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 SOKOŁOWSKI Sławomir Marek 60 Koluszki
2 KARWOWSKI Mateusz 31 Koluszki
3 MAJKA Jolanta Maria 50 Koluszki
4 SZELESZCZYK Edyta Katarzyna 45 Koluszki
5 JAŚKIEWICZ Mateusz Sylwester 24 Koluszki
6 SKIBIŃSKA Katarzyna Barbara 46 Koluszki
7 MRÓWKA Aneta Sylwia 51 Różyca
8 PIETRZYK Krzysztof Edward 39 Koluszki

Lista nr – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 PUCHALSKI Tobiasz Krzysztof 34 Koluszki
2 ZROBEK Mariola 64 Koluszki
3 MAROSZYŃSKA Iwona Anna 57 Zielona Góra
4 WILKOWIECKI Mariusz Rafał 42 Borowa
5 POMORSKA Bożena Elżbieta 54 Natolin
6 LIBERA Maria 44 Natolin
7 KOTYNIA Adam 30 Koluszki

image_pdfimage_print