Lista osób zakwalifikowanych do udziału w projekcie pn. „Koluszkowski Żłobek”

LISTA ZAKWALIFIKOWANYCH

(spełniających kryteria formalne)

LP IMIĘ I NAZWISKO WNIOSKODAWCY IMIĘ I NAZWISKO DZIECKA

ZDOBYTA LICZBA PUNKTÓW

1 Paulina Strzelecka Laura Śniadek 1
2 Nina Stępniarek Jakub Stępniarek 1
3 Anna Wnuk Bartłomiej Okrasa 1
4 Paulina Palma Kacper Palma 1
5 Paulina Palma Matylda Palma 1
6 Krzysztof Janowski Nadia Janowska 1
7 Justyna Kamińska Tymoteusz Krasoń 1
8 Malwina Dudek Antonina Baryła 1
9 Ilona Kąkiel-Zientara Mikołaj Zientara 1
10 Karolina Durmaj Aleksander Durmaj 1
11 Emilia Długosz Lena Długosz 1
12 Monika Dziuba Szymon Pacuszka 1
13 Aleksandra Mróz Joanna Mróz 1
14 Malwina Chojnacka-Szklarek Anastazja Chojnacka 1
15 Agata Brot Lena Brot 1
16 Kacper Gawlik Stanisław Gawlik 1
17 Sylwia Kowalik Laura Kowalik 1
18 Żaneta Biniek Anastazja Biniek 1
19 Agnieszka Kulczycka Filip Kulczycki 1
20 Paulina Dybska-Bożyk Amelia Bożyk 1
21 Sylwia Kowalczyk Amelia Kowalczyk 1
22 Aleksandra Ferdzyn-Grzelak Szymon Grzelak 1
23 Angelika Hoła Jagoda Hoła 1
24 Katarzyna Byczkowska Szymon Byczkowski 1
25 Katarzyna Byczkowska Zofia Byczkowska 1
26 Szymon Kucharski Ida Kucharska 1
27 Marta Cichacz Hanna Cichacz 1
28 Anna Karolczak Oliwia Karolczak 1
29 Katarzyna Świnoga Izabela Świnoga 1
30 Magdalena Belka Lena Jaźwiec 1
31 Małgorzata Abramowicz Wiktoria Abramowicz 1
32 Marzena Kamińska Weronika Kamińska 1
33 Małgorzata Kubicka Michalina Burzyńska 1
34 Magdalena Wachowiec Lena Witkowska 1
35 Magdalena Banasiak Adam Banasiak 1
36 Agnieszka Wrońska Michalina Oberg 1
37 Ewelina Piotrowska Zofia Piotrowska 1
38 Bogumiła Sroczyńska Antonina Sroczyńska 1
39 Agnieszka Józwik Wojciech Józwik 1
40 Magdalena Oller Julia Oller 1
41 Magdalena Oller Franciszek Oller 1
42 Monika Ferdzyn-Koprowska Zuzanna Koprowska 1
43 Paulina Szokało Karol Celmer 1
44 Ewelina Dudek Krzysztof Kopański 1
45 Adrianna Świnoga Laura Karczewska 1
46 Marlena Bednarek Szymon Bednarek 1
47 Marlena Bednarek Rafał Bednarek 1
48 Cezary Wojciechowski Oliwier Wojciechowski 1
49 Monika Róg Wojciech Róg 1
50 Katarzyna Falkiewicz Wojciech Falkiewcz 1
51 Monika Buczyńska-Lewandowska Maja Lewandowska 1
52 Tatarczuch Paweł Dominika Tatarczuch 1
53 Aneta Kotynia Antoni Kotynia 1
54 Małgorzata Jendrzejczyk Michalina Jendrzejczyk 1
55 Emilia Skibińska Franciszek Skibiński 1
56 Mariusz Wilkowiecki Olaf Wilkowiecki 1
57 Ewelina Pietrzyk Nikodem Pietrzyk 1
58 Anna Wilczek Helena Wilczek 1

LISTA NIEZAKWALIFIKOWANYCH

Z POWODU NIESPEŁNIENIA KRYTERIÓW FORMALNYCH

LP IMIĘ I NAZWISKO WNIOSKODAWCY IMIĘ I NAZWISKO DZIECKA ZDOBYTA LICZBA PUNKTÓW
1 Aleksandra Paradowska Zuzanna Paradowska 0
2 Aleksandra Paradowska Zofia Paradowska 0
3 Anna Klimek-Sielska Julia Sielska 0
4 Teresa Grad Wiktor Grad 0
5 Agnieszka Rzycka Tymon Rzycki 0
6 Anna Połągiewicz Aleksander Połągiewicz 0
7 Anna Płocka-Czopik Jan Czopik 0
8 Agnieszka Hus-Kałużyńska Stanisław Migdał 0
9 Malwina Głowacka Igor Głowacki 0
10 Monika Michniewska Nikodem Michniewski 0
11 Barbara Kryczka Marcelina Laura Kryczka 0
12 Katarzyna Piasna Agata Piasna 0
13 Kaja Pabiniak Sonia Pabiniak 0
14 Maciej Starus Sonia Starus 0
15 Emilia Bogdańska-Musialik Wiktor Musialik 0
16 Beata Wasielewska Hanna Wasielewska 0
17 Paulina Piasna Maja Piasna 0
18 Marta Wojda Natalia Wojda 0
19 Joanna Kotynia Aleksander Kotynia 0
20 Katarzyna Tarnowska Blanka Tarnowska 0
21 Justyna Molska Wiktoria Molska 0
22 Aleksandra Swaczyna Julia Swaczyna 0
23 Emilia Siedlecka Barbara Siedlecka 0
24 Aneta Krawczyk Artur Krawczyk 0
25 Agnieszka Krawczyk Gabriela Krawczyk 0
26 Daniel Knyszyński Patryk Knyszyński 0
27 Karolina Olek Franciszek Olek 0
28 Monika Michniewska Kacper Bogdan Michniewski 0
29 Joanna Kacprzak Jan Paweł Kacprzak 0
30 Jakub Rożej Ewa Rożej 0
31 Justyna Piotrowska Antonina Piotrowska 0

Jednocześnie informujemy, że w pierwszej kolejności zostaną podpisane umowy z rodzicami, według daty deklaracji uczestnictwa w projekcie. Umowy będą zawarte pomiędzy rodzicem, a dyrektorem Żłobka Miejskiego w Koluszkach.

Załączniki do pobrania

image_pdfimage_print