Lekkoatleci LKS Koluszki zwycięstwem uczcili Święto Niepodległości w Brzezinach !!

Edyta Wiktorek, Magda Pierzchała  i Krzysztof Pietrzyk stanęli na najwyższym podium X biegów Niepodległości w Brzezinach. Bieg odbywał się pod patronatem Starosty Powiatu Brzezińskiego Pana Edmunda Koteckiego, organizatorami byli: UKS „LIDER” i LKS Koluszki. W pierwszym biegu na 300 metrów 7-letnia Anna Siemińska zajęła bardzo dobre siódme miejsce, 10-ta w biegu  na 600 m  dziewcząt 12-15 lat była Ada Siemińska. Pierwsze miejsce w biegu na 1 i 3 km zajęła 13-letnia Edyta Wiktorek, 18-letni brat Edyty,  Michał zajął z czasem 12:13 w biegu na 3 km brązowy medal. Trzy pierwsze miejsca w biegu głównym na 10 km przypadły naszym wspaniałym sportsmenkom. Na najwyższym podium stanęła Magdalena Pierzchała uzyskując czas  41:49, druga Monika Glonek-Sikora 46:51, trzecia Małgorzata Jagiełło 47:06.  Wśród mężczyzn nie miał sobie równych Krzysztof Pietrzyk, który na metę przybiegł jako pierwszy z czasem 36:48, drugiego Piotr Burtkę z Brzezin wyprzedził o ponad 22 sekundy. Najlepsi otrzymali medale, puchary i atrakcyjne nagrody wręczane przez starostę i organizatorów biegów Antoniego Tomczyka i Witolda Sikorskiego.