Kolejne sukcesy biegaczy LKS Koluszki w Aleksandrowie Łódzkim, Błażej trzeci!!

400 zawodników wystartowało do 5. biegu aleksandrowskiego organizowanego z okazji Święta Wojska Polskiego. Start do biegu  na 5 km odbył się w samo południe, w niesamowitym  upale. Nasi biegacze z LKS Koluszki, podobnie jak w latach ubiegłych zajęli szereg wysokich miejsc. Najwyższe trzecie,  zdobył dwukrotny zwycięzca (lata 2015-2016) Błażej Skowroński, uzyskując czas 16:18 (w kategorii M 20 był pierwszy). Zwyciężył Jarosław Omakowski 16:12. Czwarty w klasyfikacji generalnej (3 w kategorii M 30) był Krzysztof Pietrzyk, który przegrał z Błażejem zaledwie o 6 sekund. Dobrze pobiegł Szymon Sobczak zajmując z czasem 16:58, dziesiąte miejsce (6 w kategorii M 20). W biegu poza konkursem (brak numerów), wystartowali: Magdalena Pierzchała, która uzyskała na tej trudnej trasie  świetny wynik 19:02 (zwyciężczyni była o 1,30 minuty gorsza) i Michał Wieczorek, który w biegu poza konkursem uzyskał czas 17:40. Szkoda, że organizatorzy nie przygotowali kilka dodatkowych numerów w dniu startu, wielu zawodników „odeszło z kwitkiem”.