Kino plenerowe już w sobotę

W dniach 16 lipca i 6 sierpnia na parkingu przed Urzędem Miejskim w Koluszkach zorganizowane zostanie kino letnie. Na olbrzymim ekranie po zapadnięciu zmroku wyświetlone zostaną dwa filmy. Pierwszego dnia obejrzymy amerykańską komedię sensacyjna „Agentka” z Melissą McCarthy oraz Jason Statham (znany z filmu „Transporter) w roli głównej. Jako drugi pojawi się prawdziwy hit filmowy „Zjawa”, w którym główną rolę zagrał zdobywca Oscara Leonardo DiCaprio. Pierwszy film zostanie wyświetlony o godz. 21.30. O tym co zostanie wyświetlone 6 sierpnia zadecydują mieszkańcy, głosując na koluszkowskim facebooku. Lista filmów do wyboru zostanie zamieszczona w poniedziałek.

W trakcie projekcji przed Urzędem Miejskim w Koluszkach, filmy będzie można obejrzeć zarówno ze swojego samochodu, jak również korzystając z 200 rozstawionych krzeseł. Jeżeli ktoś woli piknikowy charakter, będzie można wygodnie usadowić się na kocu na wałach okalających parking.

UWAGA: zabawa z kinem plenerowym rozpocznie się już od godz. 16.00. Na parkingu zorganizowany zostanie grill oraz liczne atrakcje dla dzieci. Rozstawione zostaną m.in. trampoliny oraz aquazorbing. Zapraszamy do wspólnej zabawy.

image_pdfimage_print