Jubileusz 100-lecia I LO w Koluszkach

Gala jubileuszu koluszkowskiego liceum zbliża się dużymi krokami. Cieszymy się, że tak wiele osób jest  zainteresowanych udziałem w  uroczystości. Nasza szkolna rodzina jest dziś tak duża, że nie do wszystkich jesteśmy w stanie dotrzeć z zaproszeniem. Zapewniam jednak, że absolutnie każdy, kto do tej licealnej społeczności należy jest mile widzianym gościem 14 października. Przygotowania do jubileuszu trwają pełną parą. Zmienia się wystrój wewnętrzny szkoły. Pojawiają się nowe dekoracje nawiązujące do historii liceum. Dla wszystkich uczestników obchodów przygotowaliśmy wiele niespodzianek i okolicznościowych pamiątek. Ucztą dla serca i ducha będzie część artystyczna przygotowywana w wielkiej tajemnicy, zaś ku pokrzepieniu ciała nasi lokalni przedsiębiorcy przygotują poczęstunek z własnych smakowitych wędlin i słodyczy.

Całe przedsięwzięcie wymaga dużego wysiłku organizacyjnego i finansowego.Dlatego też już teraz serdecznie dziękujemy wszystkim ofiarodawcom, którzy złożyli dobrowolną opłatę, cegiełkę na potrzeby organizacyjne. Bez Państwa pomocy nie bylibyśmy w stanie przygotować jubileuszowego spotkania pokoleń na odpowiednim do tej wspaniałej rocznicy poziomie. Podkreślamy jednak, że to nie wpłaty a obecność absolwentów i gości oraz poczucie wspólnoty na jubileuszu jest dla nas wartością nadrzędną.

Z wdzięcznością dla wszystkich przyjaciół szkoły i nadzieją na szybkie spotkanie dyrektor Paweł Lewiak i Rada Pedagogiczna I Liceum Ogólnokształcącego im. Henryka Sienkiewicza  w Koluszkach.

image_pdfimage_print