Jesienny festyn w Przedszkolu nr 1

30.09.2016r. w Przedszkolu nr 1 w Koluszkach odbył się „Jesienny festyn rodzinny”. Pogoda dopisała, słońce świeciło tak mocno, że lato mogło pozazdrościć. Na początku festynu przedszkolaki z grupy III „Biedronki” pod kierunkiem nauczycielek: J. Szustak i K. Kupisińskiej przedstawiły inscenizację pt. „Lato żegnamy- jesień witamy”. Cały personel przedszkola wraz z rodzicami przygotował dla uczestników imprezy liczne atrakcje m.in. dania z grilla, frytki, grochówkę, przepyszne ciasta,  loterię fantową. Na najmłodszych czekały też inne niespodzianki tj. malowanie twarzy czy dmuchane zjeżdżalnie.
Podczas festynu rodzice wspólnie z dziećmi mogli wziąć udział w konkursie kulinarnym „Jesienne przysmaki” a także zmierzyć się w konkurencjach sportowych i zręcznościowych. Atrakcją festynu był konkurs rodzinny “Jesienne cudaki”. Rodzice wspólnie z dziećmi poradzili sobie wspaniale- każda kukiełka była inna, niepowtarzalna. Wszyscy uczestnicy konkursów otrzymali dyplomy oraz upominki.
Festyn był okazją do zintegrowania wszystkich rodziców. Każdy mógł odpocząć przy wesołej muzyce. Był to wspaniały dzień pełen słońca, radości, nowych doświadczeń i wspólnej zabawy. W oczach dzieci widać było szczęście i zadowolenie.

image_pdfimage_print