Firma „HART” sp. z o.o. z Opola debiutuje na rynku w Koluszkach

Jesienią 2017 roku na terenie podstrefy inwestycyjnej w Koluszkach swoją działalność rozpocznie Firma „HART” sp. z o. o., która ma główną siedzibę w Opolu.

-Zajmujemy się hurtową sprzedażą części do samochodów osobowych i motocykli. Gwarantujemy profesjonalną obsługę klientów, a w naszej ofercie znajdują się części  renomowanych producentów- powiedziała Julia Pajkert –  radca prawny i kierownik działu Human Resources w firmie „HART” sp. z o.o.

Inwestor jest otwarty na współpracę ze szkołami o profilu zawodowym.  –Pracownicy są naszym nieocenionym kapitałem; przede wszystkim na nich opieramy rozwój firmy. Prowadzimy programy praktyk we współpracy z lokalnymi szkołami średnimi oraz programy pracy sezonowej- powiedziała naszej gazecie Pani Julia.

Dodała, że osoby dobrze rokujące otrzymają oferty zatrudnienia na stałe. Atutami  firmy są przede wszystkim: wyższe niż przeciętne wynagrodzenia na danym stanowisku, legalność i stabilność zatrudnienia, oraz możliwości rozwoju i awansu wewnętrznego.

-Wiemy, że dobry pracownik to pracownik zadowolony nie tylko z wynagrodzenia, ale przede wszystkim z pracy – w szerokim tego słowa znaczeniu. Politykę personalną firmy ujęłabym w jednym krótkim zdaniu „wymagamy doceniamy i wynagradzamy.”  Dzięki tej dewizie stanowimy poważną konkurencję dla zagranicznych pracodawców- spointowała Julia Pajkert.

Firma „HART” sp .z o.o. posiada 21 filii. m.in. w Białymstoku, Bielsku-Białej, Bydgoszczy, Bytomiu, Częstochowie, Katowicach,, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Radomiu, Rzeszowie, Warszawie, Wieliczce, Wrocławiu, Zielonej Górze a także w Czechach i na Słowacji.

image_pdfimage_print