Firma HART rekrutuje pracowników


Ku końcowi zmierzają prace związane z budową magazynu logistycznego części samochodowych. Magazyn powstaje w Koluszkach przy ul. Nasiennej. Realizatorem inwestycji jest firma HART z Opola, która specjalizuje się w sprzedaży hurtowej części do samochodów oraz motocykli.

Magazyn pełną sprawność usługową osiągnie w ostatnim kwartale 2017 r., w związku z czym firma rozpoczyna proces rekrutacji. Pierwsze osoby zostaną zatrudnione od 1 września br. i będą aktywnie uczestniczyć w tworzeniu nowego magazynu.

Wymagania

Aby zasilić szeregi firmy HART nie jest konieczna wiedza z branży motoryzacyjnej. Praca będzie polegała na przyjmowaniu, kompletowaniu i pakowaniu towaru. Doświadczenie jest mile widziane, ale firma nie potrzebuje specjalistów – np. kandydat nie musi posiadać uprawnień do obsługi wózków widłowych.

Praca w nowym magazynie będzie ułatwiona przez system czytników magazynowych i przenośników rolkowych, które pomagać będą w wykonywaniu bieżących czynności.

HART do swoich szeregów chętnie zaprasza również absolwentów koluszkowskich szkół.

Konkurencyjne warunki zatrudnienia

Praca w nowym magazynie logistycznym w Koluszkach, może okazać się ciekawą ofertą szczególnie dla osób, które dojeżdżają do Łodzi lub Warszawy. Firma zapewnia umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie, konkurencyjne w stosunku do innych firm. HART nowych pracowników zamierza przyciągnąć również przemyślanym systemem zmian. Praca odbywać będzie się w systemie trzyzmianowym, ale pracodawca gwarantuje wolne: święta, niedziele, oraz noce z soboty na niedzielę i z niedzieli na poniedziałek.

Rekrutacja

Osoby zainteresowane podjęciem zatrudnienia swoje aplikacje mogą składać w Urzędzie Miejskim w Koluszkach w Biurze Promocji i Obsługi Inwestora oraz bezpośrednio do firmy Hart na adres e-mailowy: rekrutacja@hartphp.com.pl .