Filip, Wiktor i Pan Antoni zwyciężają w 8. Parkowym Turnieju w Warcabach

Pomimo padającego deszczu do turnieju przystąpiło 17. zawodników w tym 4 kobiety. Zawody tak jak w roku ubiegłym rozgrywane były systemem „każdy z każdym” w trzech kategoriach wiekowych: do lat 8, 9-16 i 17 -100 lat. Najmłodszym uczestnikiem był Filip Kłosiński najstarszym Antoni Hymke.

W kategorii najmłodszej wszystkie spotkania wygrał Filip Badełek z Nowego Rękawca, drugie miejsce zajął ubiegłoroczny zwycięzca Mateusz Bankowski z Gałkowa Dużego, trzeci Filip Kłosiński z Żakowic, czwarte miejsce zajęła grająca bardzo ambitnie Julka Kryczka z Nowego Justynowa, piąty był Mateusz Kowalczyk Koluszki, szósty Wiktor Zbaraszewski z Teodorowa.

W kat. 9-16 lat I miejsce Wiktor Ciejka Koluszki, II Mateusz Solarek Koluszki, III Daniel Wieczorek Stamirowice, IV Dominika Urbańska Koluszki V-VII Patryk Kłosiński Żakowice, Michał i Łukasz Bankowski Gałków Duży

17-100 lat tak jak rok temu najlepszym w tej kategorii był Antoni Hymke Koluszki drugie miejsce zajęła Katarzyna Badełek Nowy Rękawiec, trzeci Krzysztof Kłosiński Żakowice, czwarte Marta Kowalczyk Koluszki

Najlepsi otrzymali puchary, I-III miejsca medale i nagrody, pozostali upominki, wręczane przez sędziego głównego Antoniego Tomczyka, wice przewodniczącego LKS Koluszki Piotra Mroza, członka Zarządu Mirosława Leśniewicza. Jak zwykle były napoje i słodycze.

Organizatorzy dziękują za pomoc w organizacji Urzędowi Miejskiemu w Koluszkach oraz Aleksandrze Popiel i Klaudii Sobczak