Festyn Rodzinny w Przedszkolu nr 3

Tradycją naszego przedszkola jest coroczny Festyn Rodzinny organizowany przez Radę Rodziców przy współpracy wszystkich pracowników Przedszkola nr 3 w Koluszkach. Na placu pojawiły się dwie ogromne zjeżdżalnie i duży zamek do skakania, atrakcja dla każdego dziecka. Skakać mógł każdy, tyle ile chce. Mimo niespodziewanej zmiany pogody, bo deszcz poświęcił nas dość mocno, a słoneczko szybko obsuszyło zabawa trwała do wieczora. A działo się , działo…..

Ciekawe atrakcje to: kolorowe warkoczyki, wata cukrowa, malowanie twarzy, balony, lody, loteria fantowa oraz smakołyki z grilla, zakręcone ziemniaki, popcorn, napoje,  pyszne ciasta i galaretki wykonane przez rodziców. Dużym powodzeniem cieszyły się przejażdżki bryczką i motorami. Wielu niezapomnianych wrażeń dostarczyło dzieciom zwiedzanie wozu strażackiego i samochodu policyjnego. Całość imprezy uświetniły występy dzieci z naszego Przedszkola.

Przedszkole nr 3 kieruje szczególne podziękowania Państwu: Szewczykom, Wieloch, Kaczorowskim i Kucharskim; Komendantowi i pracownikom Ochotniczej Straży Pożarnej w Koluszkach i Komendantowi i pracownikom Powiatowej Policji w Koluszkach oraz Klubowi Motocyklistów „ BIZON”.  Serdeczne ukłony przesyłamy dla naszych absolwentek, które zawsze wspierają nas swoją pomocą – licealistkom: Natalii Hermaniuk i Joannie Bankowskiej, gimnazjalistkom z Jedynki: Angelice Michniewskiej, Karolinie Feja, Julicie Skorzyckiej i Martynie Smejda,  młodzieży ze Szkoły Ponadgimnazjalnej nr 2 w Koluszkach oraz wszystkim zaangażowanym rodzicom za bezinteresowną pomoc i dobre serce.

image_pdfimage_print