Cugowski zaśpiewa na zakończenie lata

Poniżej prezentujemy wykaz imprez, które odbędą się w najbliższych miesiącach na terenie tworzonego parku wodnego w Lisowicach. Nie przegapmy dobrej rozrywki:

– 17 sierpnia czeka nas moc wrażeń wizualnych w postaci TAŃCZĄCYCH FONTANN. Organizatorzy planują przeprowadzenie dwóch pokazów o godzinie 21:00 oraz 22:00. Woda, muzyka i efekty świetlne. Spróbujmy uchwycić tę chwilę.

– 18 sierpnia (sobota) w godz. 10:00-18:00 zapraszamy na „Piknik Historyczny” przenoszący nas w czasy przełomu XIX i XX. Organizatorzy zapowiadają wiele atrakcji. UWAGA: ze względu na złe warunki pogodowe piknik historyczny nie odbył się w poprzednią sobotę.

– 30 sierpnia Gmina Koluszki zaprasza na „Pożegnanie lata”, czyli niezapomniany koncert z udziałem gwiazd. Na scenie wystąpią: Mesajah – znany polski wokalista wykonujący muzykę reggae, zespół Video, oraz gwiazda wieczoru KRZYSZTOF CUGOWSKI z repertuarem Budki Suflera. Szykujmy się na muzyczne fajerwerki.

Koniec lata nie zakończy jednak sezonu rozrywkowego w Lisowicach. We wrześniu czeka nas jeszcze wielka impreza dla dzieci ze wszystkich gminnych szkół, a także zabawa dla seniorów. Z kolei w październiku Lisowice zaproszą na gminny Oktoberfest, czyli lokalne święto piwa.

image_pdfimage_print