Baza ofert pracy

Prowadzisz działalność gospodarczą na terenie naszej gminy? Poszukujesz pracowników do swojej firmy? Zamieść bezpłatne ogłoszenie o pracę na naszej stronie!

Szczegóły pod nr tel.: 44 725 67 09 lub e-mail: promocja@koluszki.pl

 

Job Impulse to agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku (nr wpisu do rejestru: 3000). Dzięki nam podejmiesz pracę tymczasową lub znajdziesz stałe zatrudnienie. Za naszym pośrednictwem miesięcznie pracuje kilka tysięcy osób w całej Polsce.

 

Miejsce pracy: Łódź-Widzew. Dwie lokalizacje do wyboru: ul. Niciarniana 49D i ul. Lodowa 80/84

Poszukujesz pracy od poniedziałku do piątku? Ta oferta jest dla Ciebie! Gwarantujemy bezpłatny transport z Koluszek!

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko: pracownik linii produkcyjnej: operator/ka pras

Nasza oferta:

• umowa o pracę tymczasową (docelowo praca na stałe)
• stawka miesięczna (podstawa) + premie + dodatek: nocny 20%, weekendowy100% i 200%, nadgodziny 50%
• praca od poniedziałku do piątku – weekendy wolne!
• benefity dla pracowników: karta Multisport, ubezpieczenie grupowe
• bezpłatny transport z kierunków: Łódź (Bałuty, Śródmieście, Widzew, Zarzew) Tomaszów Mazowiecki, Brzeziny, Koluszki, Andrespol

Obowiązki:

• obsługa maszyn – pras
• weryfikacja wytworzonego produktu

Wymagania:

• dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym
• motywacja i zaangażowanie do pracy

Jeśli jesteś zainteresowany/a to zadzwoń bądź wyślij SMS o treści „PRACA” na numer 503 – 901 – 123 oddzwonimy!

Zapraszamy, również do biura Job Impulse Polska, mieszczącego się przy ul. Tomaszowskiej 7 w Łodzi.

Prosimy o dopisanie w zgłoszeniu następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez administratora danych osobowych – Job Impulse Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 10, zawartych w moim CV w celu przeprowadzenia bieżącego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Job Impulse Polska Sp. z o.o. Podanie danych jest dobrowolne, a podstawą prawną przetwarzania danych jest art 6 ust.1 lit. a) RODO czyli moja zgoda. Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom zajmującym się obsługą informatyczną Job Impulse Polska Sp. z o.o. oraz podmiotom wspierającym Job Impulse Polska Sp. z o.o. w prowadzeniu rekrutacji – zewnętrzne podmioty rekrutujące. Wiem, że mam prawo do wycofania zgody w każdej chwili co pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Dane nie będą przekazywane do państw trzecich ani organizacji międzynarodowych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody w celach rekrutacyjnych, a po jej odwołaniu – przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego.
Mam prawo żądania od Job Impulse Polska Sp. z o.o. dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z naszym Inspektorem Ochrony Danych: iodo[małpa]jobimpulse.pl

 

 

Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. Kom. Poszukuję pracowników na stanowisko pakowacz/konfekcjoner w Koluszkach. Proszę o udostępnienie oferty pracy na Państwa portalu internetowym. Poniżej zamieszczam treść ogłoszenia

 

Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A (KRAZ nr 12861) zatrudnia pracowników stałych i tymczasowych dla dużych i średnich przedsiębiorstw w województwie łódzkim i mazowieckim. Obecnie, dla jednego z naszych Klientów, poszukujemy pracowników na stanowisko:

Stanowisko: PAKOWACZ

Miejsce pracy: KOSZULKI

Zakres zadań:

– pakowanie produktów art. chemii gospodarczej,

– dbanie o porządek na stanowisku pracy,

– kompletowanie produktów,

Oczekujemy:

– umiejętności współpracy w zespole,

– pracowitości oraz zaangażowania w wykonywaną pracę,

– zdolności manualne,

Oferujemy:

– pracę od poniedziałku do piątku,

– pracę od zaraz!

– możliwość późniejszego zatrudnienia bezpośrednio u Klienta,

– system premiowy,

– praca w systemie dwuzmianowym 6-14 i 14-22,

– możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin,

 

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przysyłanie CV na adres email: praca@tempusa.pl, bądź o kontakt telefoniczny 501-322-674 lub 731-787-888.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez administratora danych osobowych – Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej 55, zawartych w moim CV w celu przeprowadzenia przyszłych rekrutacji przez Agencję Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K. Wyrażam zgodę na przekazywanie moich danych osobowych wyłącznie podmiotom, którym powierzenie danych osobowych jest konieczne w celu przeprowadzenia kolejnych procesów rekrutacji, w tym w szczególności udostępnienia danych potencjalnym pracodawcom, jak również podmiotom zajmującym się obsługą informatyczną Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K. oraz podmiotom wspierającym Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K.. w prowadzeniu rekrutacji – zewnętrznym podmiotom rekrutującym.”

 

KONGSBERG AUTOMOTIVE w KOLUSZKACH POSZUKUJE PRACOWNIKÓW

 

KONGSBERG AUTOMOTIVE w KOLUSZKACH POSZUKUJE PRACOWNIKÓW

KONGSBERG AUTOMOTIVE jest częścią globalnego koncernu, którego fabryki i przedstawicielstwa są zlokalizowane w krajach Europy, Azji i Ameryki Południowej Północnej i Środkowej. Kongsberg dostarcza komponenty dla największych światowych producentów samochodów. Początki Kongsberg Automotive sięgają 1946 roku. Na rynku polskim działamy od 2000 roku, a w 2016 otworzyliśmy nowy zakład w Koluszkach.

Aktualnie do naszej nowej fabryki w Koluszkach, która produkuje części do samochodów ciężarowych, poszukujemy osób (kobiety/mężczyźni) na stanowisko:

 

OPERATOR CNC

POSZUKIWANI: Operatorzy tokarek sterowanych numerycznie, z doświadczeniem w wymianie narzędzi, ustawianiu i przezbrajaniu maszyn.

OPERATOR MASZYN

POSZUKIWANI: Absolwenci z wykształceniem średnim lub wyższym technicznym (MECHATRONIKA), chcący  podjąć swoją pierwszą pracę lub dalej rozwijać swoją karierę

lub:

Osoby z doświadczeniem w pracy na maszynach numerycznych.

 

Oferujemy:

 

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z branży motoryzacyjnej
  • Pracę z nowoczesnym parkiem maszynowym
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego oraz programu Multisport
  • Możliwość korzystania z oferty Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • Wyzwania i możliwości realizacji własnych pomysłów

 

 

Jeśli oferta wygląda interesująco, prześlij swoje CV w języku polskim na adres:

e-mail: anna.cholewicka@ka-group.com

 

lub

KONGSBERG AUTOMOTIVE Sp. z o.o. , ul. Nasienna 30, 95-040 Koluszki

 

 

 

image_pdfimage_print