Aktualizacja nr 6 listy osób zakwalifikowanych do udziału w projekcie pn. „Koluszkowski Żłobek”

LISTA ZAKWALIFIKOWANYCH

(spełniających kryteria formalne)

LP IMIĘ I NAZWISKO WNIOSKODAWCY IMIĘ I NAZWISKO DZIECKA ZDOBYTA LICZBA PUNKTÓW
1 Paulina Strzelecka Laura Śniadek 1
2 Nina Stępniarek Jakub Stępniarek 1
3 Anna Wnuk Bartłomiej Okrasa 1
4 Paulina Palma Kacper Palma 1
5 Paulina Palma Matylda Palma 1
6 Krzysztof Janowski Nadia Janowska 1
7 Justyna Kamińska Tymoteusz Krasoń 1
8 Malwina Dudek Antonina Baryła 1
9 Ilona Kąkiel-Zientara Mikołaj Zientara 1
10 Karolina Durmaj Aleksander Durmaj 1
11 Emilia Długosz Lena Długosz 1
12 Monika Dziuba Szymon Pacuszka 1
13 Aleksandra Mróz Joanna Mróz 1
14 Malwina Chojnacka-Szklarek Anastazja Chojnacka 1
15 Agata Brot Lena Brot 1
16 Kacper Gawlik Stanisław Gawlik 1
17 Sylwia Kowalik Laura Kowalik 1
18 Żaneta Biniek Anastazja Biniek 1
19 Agnieszka Kulczycka Filip Kulczycki 1
20 Paulina Dybska-Bożyk Amelia Bożyk 1
21 Sylwia Kowalczyk Amelia Kowalczyk 1
22 Aleksandra Ferdzyn-Grzelak Szymon Grzelak 1
23 Angelika Hoła Jagoda Hoła 1
24 Katarzyna Byczkowska Szymon Byczkowski 1
25 Katarzyna Byczkowska Zofia Byczkowska 1
26 Szymon Kucharski Ida Kucharska 1
27 Marta Cichacz Hanna Cichacz 1
28 Anna Karolczak Oliwia Karolczak 1
29 Katarzyna Świnoga Izabela Świnoga 1
30 Magdalena Belka Lena Jaźwiec 1
31 Małgorzata Abramowicz Wiktoria Abramowicz 1
32 Marzena Kamińska Weronika Kamińska 1
33 Małgorzata Kubicka Michalina Burzyńska 1
34 Magdalena Wachowiec Lena Witkowska 1
35 Magdalena Banasiak Adam Banasiak 1
36 Agnieszka Wrońska Michalina Oberg 1
37 Ewelina Piotrowska Zofia Piotrowska 1
38 Bogumiła Sroczyńska Antonina Sroczyńska 1
39 Agnieszka Józwik Wojciech Józwik 1
40 Magdalena Oller Julia Oller 1
41 Magdalena Oller Franciszek Oller 1
42 Monika Ferdzyn-Koprowska Zuzanna Koprowska 1
43 Paulina Szokało Karol Celmer 1
44 Ewelina Dudek Krzysztof Kopański 1
45 Adrianna Świnoga Laura Karczewska 1
46 Marlena Bednarek Szymon Bednarek 1
47 Marlena Bednarek Rafał Bednarek 1
48 Cezary Wojciechowski Oliwier Wojciechowski 1
49 Monika Róg Wojciech Róg 1
50 Katarzyna Falkiewicz Wojciech Falkiewcz 1
51 Monika Buczyńska-Lewandowska Maja Lewandowska 1
52 Tatarczuch Paweł Dominika Tatarczuch 1
53 Aneta Kotynia Antoni Kotynia 1
54 Małgorzata Jendrzejczyk Michalina Jendrzejczyk 1
55 Emilia Skibińska Franciszek Skibiński 1
56 Mariusz Wilkowiecki Olaf Wilkowiecki 1
57 Ewelina Pietrzyk Nikodem Pietrzyk 1
58 Anna Wilczek Helena Wilczek 1
59 Aleksandra Paradowska Zofia Paradowska 1
60 Aleksandra Paradowska Zuzanna Paradowska 1
61 Ryszard Piasny Maja Piasna 1
62 Mateusz Kotynia Aleksander Kotynia 1
63 Aleksandra Swaczyna Julia Swaczyna 1
64 Paulina Proszek Gabriel Proszek 1
65 Monika Szymańska Jaśmina Szymańska 1
66 Paulina Maślakiewicz-Wasielewska Fabian Wasielewski 1+7
67 Agnieszka Kalinowska Fabian Kalinowski 1+7
68 Marta Więckiewicz Hanna Więckiewicz-Antczak 1+7
69 Małgorzata Gradowska Bartłomiej Łabędzki 1+7
70 Anna Płocka-Czopik Jan Czopik 1+5
71 Emilia Bogdańska-Musialik Wiktor Musialik 1+5
72 Marta Wojda Natalia Wojda 1+5
73 Małgorzata Konińska Żaneta Pańków 1+7
74 Justyna Kubicz Jakub Kubicz 1+5
75 Kamil Michniewski Nikodem Michniewski 1+5
76 Karolina Olek Franciszek Olek 1+5
77 Mateusz Piasny Agata Piasna 1+5
78 Rafał Wasielewski Hanna Wasielewska 1+5
79 Monika Makucka Martyna Makucka 1+5
80 Aneta Kawecka Maria Kawecka 1+5
 

LISTA NIEZAKWALIFIKOWANYCH Z POWODU BRAKU MIEJSC

(LISTA REZERWOWA)

 

LP IMIĘ I NAZWISKO WNIOSKODAWCY IMIĘ I NAZWISKO DZIECKA ZDOBYTA LICZBA PUNKTÓW
1 Julita Rżanek Alicja Michalak 1+7
2 Patrycja Włodarczyk Julia Włodarczyk 1+7
3 Beata Urbańczyk Antonina Urbańczyk 1+7
4 Beata Urbańczyk Klara Urbańczyk 1+7
5 Renata Sobczak Norbert Sobczak 1+5
6 Paulina Adamus Anastazja Adamus 1+5
7 Kinga Mikulska Zofia Mikulska 1+5
8 Emilia Deredas Tymoteusz Deredas 1+5
9 Katarzyna Janowska-Drewicz Karol Drewicz 1+5
10 Ewa Wątorowska Zofia Czarnota 1+5
11 Justyna Pater Adam Pater 1+5
12 Joanna Fibich Natalia Fibich 1+5
13 Joanna Fibich Alicja Fibich 1+5
14 Aleksandra Antosiak Kornelia Antosiak 1+5
15 Aleksandra Jaskułowska Emilia Jaskułowska 1+5
16 Aleksandra Jaskułowska Adam Jaskułowski 1+5
17 Patrycja Malinowska Wojciech Pawliczak 1+5
18 Aneta Antkowicz-Breik Wojciech Breik 1+2
19 Justyna Kuczkowska Jakub Kuczkowski 1
20 Emilia Skóra Filip Skóra 1
 

LISTA NIEZAKWALIFIKOWANYCH

Z POWODU NIESPEŁNIENIA KRYTERIÓW FORMALNYCH

 

LP IMIĘ I NAZWISKO WNIOSKODAWCY IMIĘ I NAZWISKO DZIECKA ZDOBYTA LICZBA PUNKTÓW
1 Anna Klimek-Sielska Julia Sielska 0
2 Teresa Grad Wiktor Grad 0
3 Agnieszka Rzycka Tymon Rzycki 0
4 Anna Połągiewicz Aleksander Połągiewicz 0
5 Agnieszka Hus-Kałużyńska Stanisław Migdał 0
6 Malwina Głowacka Igor Głowacki 0
7 Monika Michniewska Nikodem Michniewski 0
8 Barbara Kryczka Marcelina Laura Kryczka 0
9 Katarzyna Piasna Agata Piasna 0
10 Kaja Pabiniak Sonia Pabiniak 0
11 Maciej Starus Sonia Starus 0
12 Beata Wasielewska Hanna Wasielewska 0
13 Paulina Piasna Maja Piasna 0
14 Joanna Kotynia Aleksander Kotynia 0
15 Katarzyna Tarnowska Blanka Tarnowska 0
16 Justyna Molska Wiktoria Molska 0
17 Emilia Siedlecka Barbara Siedlecka 0
18 Aneta Krawczyk Artur Krawczyk 0
19 Agnieszka Krawczyk Gabriela Krawczyk 0
20 Daniel Knyszyński Patryk Knyszyński 0
21 Monika Michniewska Kacper Bogdan Michniewski 0
22 Joanna Kacprzak Jan Paweł Kacprzak 0
23 Jakub Rożej Ewa Rożej 0
24 Justyna Piotrowska Antonina Piotrowska 0

 

Załączniki do pobrania

  • pdf Aktualizacja nr 6
    Data dodania: 22 listopada 2018 09:20 Rozmiar pliku: 1 MB Pobrania: 5
image_pdfimage_print