WYBORY SAMORZĄDOWE – 21 października 2018 r.

Kandydaci na urząd Burmistrza Koluszek

1             CHAŁAT Waldemar Ludwik         lat 47     KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „RAZEM DLA GMINY”                 Koluszki

2             JANECZEK Dariusz Sylwester      lat 41     KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ         Koluszki

 

 

Kandydaci do Rady Miejskiej w Koluszkach

 

Okręg nr 1

Osiedla: Czarnieckiego, Łódzkie, Łódzkie II, Natolin, Staromiejskie Sołectwa: Kaletnik, Przanowice, Różyca-Żakowice

Lista nr 5 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

1             PSYK Franciszek Czesław             73           Koluszki

2             OLEK Ryszard                                   47           Koluszki

3             STRZEMIŃSKA Jadwiga                                 78           Koluszki

4             PAWLIK Michał                                37           Koluszki

5             CHUSZCZ Marzena Małgorzata                 50           Koluszki

6             ALEKSANDROWICZ Andrzej Jakub          60           Kaletnik

7             KRAKOWIAK Karolina Eliza          36           Koluszki

8             BALCERAK Robert Marek            43           Koluszki

 

Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1             JANECZEK Dariusz Sylwester                     41           Koluszki

2             SKORZYCKI Mariusz Józef                           30           Koluszki

3             WIDULIŃSKI Jan Józef                                  58           Różyca

4             LESZCZYŃSKA-GAWLAK Maria Elżbieta                 73           Koluszki

5             SZADKOWSKI Marcin Jacek                        32           Koluszki

6             KACPRZYK-KOZŁOWSKA Magdalena Monika     35           Koluszki

7             JANOWSKA Anna Grażyna                         37           Żakowice

8             SIEDLIK Waldemar Tomasz                         65           Koluszki

9             DEREDAS Monika                                           29           Koluszki

 

Lista nr 16 – KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „RAZEM DLA GMINY”

1             CHAŁAT Waldemar Ludwik                         47           Koluszki

2             LEWANDOWSKA Krystyna Maria             58           Żakowice

3             STEFAŃCZYK Piotr Eugeniusz                     56           Koluszki

4             KOŁACZKOWSKI Jan Alojzy                         60           Koluszki

5             KUT Adrian Tomasz                                       22           Koluszki

6             KABAT Danuta                                                 70           Koluszki

7             BORKOWSKI Dariusz Marek                       45           Koluszki

8             PRZYGODZKA Ewelina Anna                      36           Żakowice

9             CICHACZ Marta Monika                               39           Różyca

 

 

Okręg nr 2

Osiedla: Głowackiego, Warszawskie, Zieleń Południe, 11 Listopada

 

Lista nr 5 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

1             MRÓWKA Katarzyna                      48           Koluszki

2             ADAMEK Andrzej Czesław          67           Koluszki

3             GOCZAŁ Dariusz                               52           Koluszki

4             MROZOWSKA Bożena Jadwiga                 57           Koluszki

5             JEZIORSKI Tadeusz                         59           Koluszki

6             OWCZAREK Renata Aneta           44           Koluszki

7             SPIESS Mariusz                                 53           Koluszki

 

Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1             PIASNY Ryszard Andrzej                              32           Koluszki

2             KOWALCZYK Halina                                       54           Koluszki

3             SUDOWSKI Michał Jacek                             25           Koluszki

4             ANDRUS Ryszard Adam                               55           Koluszki

5             KRAKOWIAK Honorata Aleksandra         36           Koluszki

6             WYLAZŁOWSKI Roman Michał                   68           Koluszki

7             KWIATKOWSKI Dariusz Paweł                   54           Koluszki

8             ADAMCZYK Elżbieta Janina                         64           Koluszki

9             PLISZKIEWICZ Agnieszka Joanna              42           Koluszki

 

Lista nr 16 – KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „RAZEM DLA GMINY”

1             SZOSTAK Anna                                                 55           Koluszki

2             TOMCZYK Antoni Józef                                67           Koluszki

3             KOLASIŃSKA Krystyna                 67           Koluszki

4             DUDKA Jacek                                   53           Koluszki

5             MARKOWSKA-KURC Maria Wanda         67           Koluszki

6             ADAMCZYK Lidia Barbara             55           Koluszki

7             LATEK Marcin                                   19           Koluszki

8             NOWAK Michał                                33           Koluszki

9             KMIECIAK Katarzyna Elżbieta     45           Felicjanów

 

 

Okręg nr 3

Sołectwa: Będzelin, Borowa I, Borowa II, Długie-Turobowice, Lisowice-Erazmów, Felicjanów, Jeziorko, Gałków Duży, Gałków Mały Wschód, Gałków Mały Zachód, Gałkówek Parcela, Katarzynów-Zygmuntów, Kazimierzów, Nowy Redzeń, Stary Redzeń, Regny, Słotwiny, Stamirowice-Leosin, Stefanów, Świny, Wierzchy, Zielona Góra

 

Lista nr 5 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

1             KUBASIEWICZ Krzysztof               42           Gałków Mały

2             KLIMEK Sławomir Wojciech        49           Będzelin

3             KLIMCZAK Zdzisława Halina        59           Gałków Mały

4             JANOWSKA Magdalena               33           Borowa

5             SIMON Krzysztof Michał              38           Gałków Mały

6             ZIMNICKA Anna              45           Nowy Redzeń

 

Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1             LEWIAK Paweł Krzysztof              53           Gałków Mały

2             LOBA Arkadiusz Paweł                 41           Stary Redzeń

3             WIKTOROWSKA Ewa Michalina                62           Gałków Duży

4             DZIEDZIC Leszek                              71           Świny

5             STAROŃ Katarzyna                         26           Stamirowice

6             ŚCIESZKO Marek                             65           Gałków Mały

7             BAJON Mariola Jadwiga               56           Słotwiny

8             SUJKOWSKA Natalia Agnieszka                28           Jeziorko

9             ŁAGODZIŃSKI Lech Jerzy             59           Borowa

 

Lista nr 16 – KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „RAZEM DLA GMINY”

1             ŚCIESZKO Wiesław                         65           Borowa

2             SUPERA Mirosław                           54           Gałków Mały

3             HEJCHMAN Ryszard                       59           Felicjanów

4             PYSKLAK Agnieszka                        46           Stary Redzeń

5             KŁOSIŃSKI Jarosław Robert        42           Zygmuntów

6             PECYNA Zbigniew                           60           Świny

7             URBAN Teresa                                 69           Gałków Mały

8             WOJCIECHOWSKA Grażyna        58           Będzelin

9             WŁODARCZYK Anna Elżbieta      65           Gałków Duży

 

Kandydaci do Rady Powiatu Łódzkiego Wschodniego

Okręg wyborczy nr 4

Lista nr 2 – KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

1             SUWALSKI Michał Jarosław        45           Koluszki

2             WÓJCIAK Włodzimierz                 57           Koluszki

3             SAŁATA Jadwiga Urszula              60           Regny

4             FILIPIAK Sławomir                          49           Przanowice

5             BIŃKOWSKI Feliks Józef               81           Gałków Mały

6             TRUSZCZYŃSKA Jolanta                57           Koluszki

7             LAUK-KUREK Alicja                         47           Zielona Góra

8             ŚWIERCZYŃSKI Lechosław Marek            57           Koluszki

 

Lista nr 4 – KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

1             PUCHALSKI Tobiasz Krzysztof    34           Koluszki

2             ZROBEK Mariola                              64           Koluszki

3             MAROSZYŃSKA Iwona Anna      57           Zielona Góra

4             WILKOWIECKI Mariusz Rafał      42           Borowa

5             POMORSKA Bożena Elżbieta      54           Natolin

6             LIBERA Maria                    44           Natolin

7             KOTYNIA Adam                30           Koluszki

 

Lista nr 5 – KKW SLD LEWICA RAZEM

1             OPALA Andrzej Antoni                                 70           Gałków Duży

2             GARNYS-JASKÓŁA Mariola          50           Będzelin

3             GONTARZ Bogumiła                      58           Nowy Redzeń

4             MRÓZ Piotr Maciej                         68           Koluszki

5             OSIOWY Zbigniew Piotr                68           Przanowice

6             ADAMCZEWSKA Paulina Stanisława       26           Regny

7             CHMIELAK Włodzimierz               63           Koluszki

 

Lista nr 10 – KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1             KOTYNIA Mariusz                           39           Koluszki

2             SOBIESZEK Jarosław Grzegorz   50           Koluszki

3             SPYCHALSKA Anna                         26           Kaletnik

4             WŁODARCZYK Marcin Andrzej 40           Zygmuntów

5             JASTRZĘBSKA Lidia                         55           Koluszki

6             CZAPNIK Katarzyna Elżbieta       47           Gałków Mały

7             NOGALSKI Wiktor                           63           Koluszki

8             KACZMAREK Piotr Wojciech       45           Koluszki

 

Lista nr 14 – KW STOWARZYSZENIE „RAZEM DLA GMINY”

1             SOKOŁOWSKI Sławomir Marek                60           Koluszki

2             KARWOWSKI Mateusz                 31           Koluszki

3             MAJKA Jolanta Maria                    50           Koluszki

4             SZELESZCZYK Edyta Katarzyna   45           Koluszki

5             JAŚKIEWICZ Mateusz Sylwester               24           Koluszki

6             SKIBIŃSKA Katarzyna Barbara   46           Koluszki

7             MRÓWKA Aneta Sylwia               52           Różyca

8             PIETRZYK Krzysztof Edward        39           Koluszki

 

Kandydaci do Sejmiku Województwa Łódzkiego

OKRĘG WYBORCZY nr 4

Lista nr 1 – KWW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

1                    SKUPIŃSKI Przemysław Szczepan                   40                 Dąbrówka Strumiany

2                    BIERNACKI Rafał Krzysztof            43                 Łódź

3                    SYNCEREK Joanna Agnieszka       33                 Wiktorów

4                    SZKLAREK Joanna Aneta                41                 Stryków

5                    RADZIŃSKA Agnieszka Anna        33                 Zgierz

6                    BRATUS Michał Benedykt            35                 Zgierz

 

Lista nr 2 – KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

1                    MAZUR Marek Marian                    62                 Piotrków Trybunalski

2                    KACZMAREK Jerzy Wojciech      65                 Dobryszyce

3                    BARTKOWSKA Eliza Jadwiga        40                 Uszczyn

4                    LEWIŃSKI Błażej Tadeusz              59                 Kaszewice

5                    SAWICKA Monika Anna                  37                 Koluszki

6                    KACZOROWSKA Maria                     50                 Brużyczka Mała

7                    GANDZIAREK Jolanta                       55                 Zelów

8                    OSSOWSKI Miron Tadeusz           34                 Majków – Folwark

 

Lista nr 3 – KW PARTIA ZIELONI

1                    KOSOWSKI Przemysław Piotr    32                 Radomsko

2                    MARAS Justyna Katarzyna            29                 Łódź

3                    FLAK Marcin Tadeusz                      41                 Tuszyn

4                    SKOŚKIEWICZ Katarzyna                32                 Łódź

5                    RADWAŃSKA Małgorzata Katarzyna              39                 Łódź

 

Lista nr 4 – KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

1                    KOWALCZYK Paweł   38                 Rozprza

2                    KACZOROWSKI Jacek Wiktor     60                 Bełchatów

3                    SPÓLNICKA Magdalena Sylwia 42                 Radomsko

4                    SOKALSKI Jacek Marian                 52                 Piotrków Trybunalski

5                    ALAMA Michał              40                 Paciorkowizna

6                    BALD Zuzanna Helena                    20                 Plichtów

7                    MILER Magdalena Anna                 29                 Bełchatów

8                    WOCHNA Sławomir Witold        61                 Koluszki

 

Lista nr 5 – KKW SLD LEWICA RAZEM

1                    OSTROWSKI Artur Zygmunt        50                 Piotrków Trybunalski

2                    ROZPARA Tadeusz      64                 Bełchatów

3                    PAWLIKOWSKA Monika Justyna                      32                 Strzałków

4                    KACPERSKI Sergiusz Lech             38                 Gomunice

5                    SŁOMCZYŃSKA Marzanna Zofia                         58                 Łódź

6                    CHRZANOWSKI Bogdan                  72                 Piotrków Trybunalski

7                    BEDNAREK Anna Beata                   54                 Dziewuliny

8                    JABŁOŃSKI Wojciech                      66                 Justynów

 

Lista nr 6 – KW RAZEM

1                    PAWELCZYK Andrzej Krzysztof   39                 Bełchatów

2                    SULKA Monika Zofia                         34                 Piotrków Trybunalski

3                    SKORUPA Tomasz Wojciech       31                 Łódź

4                    NIEZGODZIŃSKA-GROCKA Aleksandra          39                 Łódź

5                    KLIMCZAK Jakub Przemysław    30                 Aleksandrów Łódzki

6                    SZYMAŃSKA Halina Barbara        64                 Zduńska Wola

7                    GANICZ Tomasz            52                 Łódź

 

Lista nr 7 – KW RUCH NARODOWY RP

1                    BUDKIEWICZ Piotr Michał           22                 Łazów

2                    CIUPKA Bogusław Piotr                 49                 Łódź

3                    KARDAS Rafał Andrzej                     33                 Łódź

4                    TOMASIK Angelika Maria              26                 Przedłęcze

5                    WASIEWICZ Magdalena Ewa       54                 Łódź

6                    ZDULSKA Ewelina       32                 Łaznowska Wola

 

Lista nr 8 – KWW KUKIZ’15

1                    CABAN Marcin Paweł                      30                 Łódź

2                    STANGRECIAK Ryszard Józef        63                 Łódź

3                    PĘDZIWIATR Sylwia Magdalena                       44                 Bełchatów

4                    STĘPIEŃ Przemysław                        41                 Nowa Wieś

5                    NOWICKA Jolanta Maria               58                 Piotrków Trybunalski

6                    AUGUŚCIK Jagoda      61                 Przedbórz

7                    POCHOPIEŃ Weronika Małgorzata                23                 Bełchatów

8                    ŚLIWOWSKA Katarzyna Anna     35                 Amelin

 

Lista nr 9 – KWW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

1                    KURCZYNA Mateusz Adam           27                 Piotrków Trybunalski

2                    KASPRZYCA Dawid Paweł             28                 Piotrków Trybunalski

3                    SŁOWIŃSKA Weronika Agnieszka                   19                 Tuszyn

4                    KLESKA Katarzyna Ewa                    31                 Piotrków Trybunalski

5                    CERANKA Patryk Adrian                 18                 Piotrków Trybunalski

6                    KURZELA Joanna Magdalena      18                 Piotrków Trybunalski

7                    GAWROŃSKI Michał Jan                25                 Nowostawy Dolne

8                    RADZISZEWSKI Igor Jan                  26                 Piotrków Trybunalski

 

Lista nr 10 – KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1                    ZIEMBA Zbigniew Jan                      42                 Wola Krzysztoporska

2                    DRÓŻDŻ Beata Zofia                         45                 Piotrków Trybunalski

3                    SZYMCZYK Krzysztof Feliks           60                 Łódź

4                    NIEDŹWIECKA Aneta Anna           42                 Żytno

5                    DERDA Sebastian        35                 Wiśniowa Góra

6                    ELMINOWSKA Aleksandra            33                 Zdzieszulice Górne

7                    ZYBERYNG Konrad Szymon          24                 Radomsko

8                    ROGUT Dariusz Mariusz                 46                 Zelów

 

Lista nr 11 – KWW AKCJA NARODOWA

1                    MIKSA Arkadiusz Marek                 40                 Turobów

2                    DANIELCZYK Mateusz                      24                 Bełchatów

3                    WYSZKOWSKI Aleksy Maria         62                 Wolbórz

4                    MACIEJEWSKA Izabela Emilia     34                 Klęk

5                    KULHAWIK Marzena Monika      40                 Mokra Prawa

 

Lista nr 12 – KW WOLNI I SOLIDARNI

1                    URBANIAK Andrzej    62                 Osjaków

2                    DYLEWSKI Grzegorz 53                 Wolbórz

3                    STEFANEK Bartłomiej Jan             36                 Kamieńsk

4                    KLIMCZAK Jan Andrzej                   51                 Biała

5                    WIEDEŃSKA Honorata                    53                 Rudzisko

6                    BOGUSŁAWSKA Małgorzata         44                 Kaszewice

7                    SIKORA Bożena            61                 Srock

 

image_pdfimage_print